• Неодамнешно
5 КОМПЈУТЕРИ MAS BT40 45 Степен,се Повлече Студ Задржување Knob,Noolant Дупка

5 КОМПЈУТЕРИ MAS BT40 45 Степен,се Повлече Студ Задржување Knob,Noolant Дупка

Buyers rating:
DEN 1175.76

Количина на стоки

Материјал : легиран челик 20 Cr Mn Ti.Тема : М16. Coolant Дупка : 4mm.Extrmely висока точност и прецизност дизајн, погоден за CNC mahines и машина центар.ПАКЕТ : 5 компјутери BT40 45 Degree Солидна се Повлече Студ.Секој повлече студ е тестиран темелно кој гарантира квалитетот на повлече студ Направени од чисто легиран челик 20 Cr Mn Ti со третман на HRC 53-57 Тешко надвор и мека внатре, со повисоко ниво на отпорност на абење и подобро цврстина Висок квалитет на црна оксид обезбедува долго се повлече студ живот и не-rusting површината Прецизност вклучување на сите критични површината.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат