• Неодамнешно
Yctze Јаглероден Челик Tusk Flywheel Puller Смена Мотор Поправка Алатка Одговара за Јамаха(33mm/1.3 во)

Yctze Јаглероден Челик Tusk Flywheel Puller Смена Мотор Поправка Алатка Одговара за Јамаха(33mm/1.3 во)

Buyers rating:
DEN 748.80

Количина на стоки

Високо Квалитетен Материјал : Flywheel Отстранување Алатка Висок квалитет на јаглероден челик материјал, корозија‑отпорни, не е лесно да ' рѓа, издржливи во употреба.Добар квалитет не само што може да обезбеди посигурна гаранција за вашиот живот,но исто така и добра материјали може да го зголеми животниот.Функција : Мотоцикл Flywheel Смена Ергономски дизајниран, едноставен за работа, заштеда на време и напор, голема работа ефикасност.Добра Алтернатива : Јаглероден Челик Tusk Flywheel Puller Practical и неопходна алатка за flywheel отстранување, со голема сила, нема деформација.Изграден за да се исполнат стандардната спецификација, строго ги следат фабрика за контрола на квалитетот.Лесно да се Носат : Мотоцикл Flywheel Смена Компактни димензии, лесен и пренослив, кој е лесно да се носат и продавница.Стандардна Спецификација : во Согласност со строга контрола на квалитетот стандарди, сигурен за користење.Изработени според оригиналната спецификации.Изграден за да се исполнат стандардната спецификација, строго ги следат фабрика за контрола на квалитетот.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Flywheel Puller Материјал : Јаглерод Steel Color : Како слика shown Optional Спецификација : Тип : Прибл. 33mm/1.3 in Type Б : Прибл. 35mm/1.4 in Type A : 33 x 1.5 mm/1.3 x 0.1 во Десната Рака Внатрешни Теми (Женски).Magneto Роторот Flywheel Puller Смена 33mm Fit за HDA CN250 Хеликс 1986-2007 Одговара за YMH YFZ450 2004-2018 YZF 450 Одговара за СКИ GSXR600 & GSXR750 Модели Одговара за YMH 08-Up WR250 F 4 Удар Enduro Одговара за YMH 08-Up WR450 F 4 Удар Enduro Одговара за P Предатор 500 03-06 Models Type B : 35mm/1.4in дијаметар од 1.5 mm/0.1 во десната рака тема pitch Fitment : M35x1.5mm Magneto Роторот Flywheel Puller Одговара за Kawasaki KFX700 Брутална Сила 650 KVF650 АТВ Одговара за Kawasaki Brute Force 750 & Teryx 750 2008 И Понови Одговара за Kawasaki Роторот/Flywheel 21007-0111 И 21007-0158 Fit за Јамаха ВОИН 350 1988-2004 роторот magneto Package Листа : 1 x Flywheel Puller Забелешка : за Да се осигура ќе купите точниот производ,ве молиме прочитајте го опис внимателно.Ви благодариме за вашето внимание.

Карактеристики на стоката

Conform to strict quality control standards, dependable to use.Manufactured according to the original specifications.Built to meet standard specification, strictly follow factory quality control. :

Купувачи како што сакаат

Ласерски - 3203 Flywheel Држи Алатка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ласерски - 3203 Flywheel Држи Алатка

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема �

DEN 720.72