• Неодамнешно
35mm/33mm Flywheel Puller Десната Рака Тема Flywheel Puller Смена Алатка за Јамаха GY6 50CC 125CC 150CC

35mm/33mm Flywheel Puller Десната Рака Тема Flywheel Puller Смена Алатка за Јамаха GY6 50CC 125CC 150CC

Buyers rating:
DEN 962.88

Количина на стоки

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон. 【Материјал】100% Сосема Нов Производ.Направени од високо-квалитет на јаглероден челик материјал, на flywheel puller алатка е анти-корозија, рѓа-доказ, сигурен и издржлив. 【Функција】Со два модели, имено 35mm/1.38 инчен и 33mm/1.30 инчен, овој збир на алатки е главно се користи за расклопување на flywheel или на роторот на возилото. 【Компатибилност】На слонова коска flywheel puller смена е погодна за GY6 50 CC 125 CC 150 CC Хонда, ЈАМАХА Suzuki АТВ скутер off-road возило. 【Големина】има два вида на големини, имено 120*43mm/4.72*1.69 инчен и 115*43mm/4.53*1.69 инч.Ве молиме проверете на сликата за повеќе големината информации. 【Ќе Добиете】ќе добиете flywheel puller и појавување на десно-страна внатрешната нишка.Спецификација:Материјал : Јаглерод Steel Color : Black Model : 35mm/1.38 инчен, 33mm/1.30 inch Fitment:За GY6 50 CC 125 CC 150 CC Хонда, ЈАМАХА Suzuki АТВ Скутер OFF-Road Vehicle Size : 120*43mm/4.72*1.69 инчен, 115*43mm/4.53*1.69 inch Thread Големина : 35*1.5 mm/1.38*0.06 инчен, 33*1.5 mm/1.30*0.06 inch Package се Вклучени : 1pcs*Flywheel Puller Алатка 1pcs*Внатрешни Десната Рака Тема.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Ласерски - 3203 Flywheel Држи Алатка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ласерски - 3203 Flywheel Држи Алатка

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема �

DEN 720.72