• Неодамнешно
Eastar 1 1/2 -16 Flywheel Puller Отстранување Алатка Puller Чудак Вратило Кревање Прстен за Полнење за Жива Маринер Сила Јамаха Outboard Motors

Eastar 1 1/2 -16 Flywheel Puller Отстранување Алатка Puller Чудак Вратило Кревање Прстен за Полнење за Жива

Buyers rating:
DEN 1291.20

Количина на стоки

Направен од висок квалитет на Метал, трајни производи за употреба.Одговара за Жива, Маринер, Сила и некои Yamahas outboard motors со 1 1/2"-16 теми.Стабилни карактеристики, висока сигурност.Едноставен за инсталација и употреба, convennient за вашиот живот.Според фабричките параметри, соодветствува на моделот идеално.Состојба : 100% new Color : Како слика shows Material : Metal Size : Како слика shows MPN : 91-849154 T1 91-90455-1 Item се вклучени : 1 x Set Flywheel Puller Чудак Вратило Кревање Ring Compatible Со : одговара за Жива, Маринер, Сила и некои Yamahas outboard motors со 1 1/2"-16 threads This Е Резервни Замена на Објектот, Но Не и Genuine Note : 1) Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања.2) Боја може да се разликува малку поради боја поставката на секој поединец да го следи.3) ве Молиме проверете со вашиот мотор е тема за да бидете сигурни дека оваа алатка ќе работи!Функција : 1) Според фабричките спецификации.2) Совршено одговара на оригиналот. 3) Лесен за инсталација.4) Стабилни карактеристики, висока сигурност.5) Puller доаѓа со црна оксид заврши спречување на корозија за да се осигура многу години на служба.6) Алатка има тешки, 5/8 - 18, Прецизност Одделение 8 парична казна теми на тласкач гром и кревање прстен.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Ласерски - 3203 Flywheel Држи Алатка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ласерски - 3203 Flywheel Држи Алатка

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема

DEN 720.72