• Неодамнешно
MENGHE TANGZHOU 35mm и 40mm Поларис Sportsman Ranger АЦЕ Тркала Имајќи Greaser Алатки

MENGHE TANGZHOU 35mm и 40mm Поларис Sportsman Ranger АЦЕ Тркала Имајќи Greaser Алатки

Buyers rating:
DEN 1010.40

Количина на стоки

Одговара на ОЕМ & Cid лежишта.UTV и АТВ лежишта постојано не успеваат поради вода, нечистотија, песок, и недостаток на маснотии.Овие алатки ќе го надополни маснотии вашиот лежишта треба, како и да им помогнам надвор загадувачи.Едноставно внесете алатка во вашиот лого и пумпа за маснотии и преку Zerk фитинг со вашите маснотии пиштол.Двојно О-Прстен печат да се задржи на маснотии во внатрешноста на вашиот лежишта.Објектот specifics Item specifics Condition : Нова завршна Површина : machned Placement на Возило : Лево, Десно, Напред, Rear Type : Воланот Оска Greaser Маснотии Tool Material : 6061-T6 Алуминиум Големина : 35mm/40 MMManufacturer Дел Број : Не Apply Product Опис : Одговара на ОЕМ & Cid bearings UTV и АТВ лежишта постојано не успеваат поради вода, нечистотија, песок, и недостаток на grease These tools ќе го надополнува маснотии вашиот лежишта треба, како и притискаат contaminants Simply вметнете алатка во вашиот лого и пумпа за маснотии и преку Zerk фитинг со вашите маснотии gun Double О-Прстен печат да се задржи на маснотии во внатрешноста на вашиот bearings O-прстен фоки исто така се шири внатрешниот имајќи раси освен да се овозможи јаз за маснотии лесно проток inside Machined од 6061 Aluminum Fits сите Поларис UTV и воланот АТВ лежишта со 35 MM и 40 MM во внатрешноста dimensions Works со сите cid и OEM лежишта Ова е pack 2 за полнење !!!!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Ласерски - 3203 Flywheel Држи Алатка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ласерски - 3203 Flywheel Држи Алатка

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема �

DEN 720.72