• Неодамнешно
G. S LAMBOTTE Коска Држи Форцепс 10 Најдобар Квалитет

G. S LAMBOTTE Коска Држи Форцепс 10 Најдобар Квалитет

Buyers rating:
DEN 561.60

Количина на стоки

G. S ИНСТРУМЕНТИ СЕ САМО ПРОДАВААТ од СТРАНА на Г. С ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦА.Г.S LAMBOTTE КОСКА ДРЖИ ФОРЦЕПС 10" НАЈДОБАР КВАЛИТЕТ.НАПРАВЕН ВО ВИСОКА НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.ИСТО КАКО СЛИКА.Г.S LAMBOTTE КОСКА ДРЖИ ФОРЦЕПС 10" НАЈДОБАР КВАЛИТЕТ.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат