• Неодамнешно
G. S IV - слонова коска Тип Лесни Ендодонтско МЕНГЕМЕ Форцепс Најдобар Квалитет

G. S IV - слонова коска Тип Лесни Ендодонтско МЕНГЕМЕ Форцепс Најдобар Квалитет

Buyers rating:
DEN 338.16

Количина на стоки

G. S ИНСТРУМЕНТИ СЕ САМО ПРОДАВААТ од СТРАНА на Г. С ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦА.Г.S IV - слонова коска ТИП ЛЕСНИ Ендодонтско МЕНГЕМЕ ФОРЦЕПС НАЈДОБАР КВАЛИТЕТ.НАПРАВЕН ВО ВИСОКА НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.ИСТО КАКО СЛИКА.Г.S IV - слонова коска ТИП ЛЕСНИ Ендодонтско МЕНГЕМЕ ФОРЦЕПС НАЈДОБАР КВАЛИТЕТ.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат