• Неодамнешно
Новиот германски Заби Екстракција Екстракција Форцепс НЕ 53L Serrated Стоматолошки Хируршки Инструменти

Новиот германски Заби Екстракција Екстракција Форцепс НЕ 53L Serrated Стоматолошки Хируршки Инструменти

Buyers rating:
DEN 1401.60

Количина на стоки

ПРЕДМЕТ : ГЕРМАНСКИ ПРЕМИУМ НЕРЃОСУВАЧКИ ПОСТАВЕТЕ НА 1 ЗА СЕКОЈ СТОМАТОЛОШКИ ЗАБИ ЕКСТРАКЦИЈА ЕКСТРАКЦИЈА ФОРЦЕПС #53 L САТЕНСКИ ФИНИШ.ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ ( ГЕРМАНСКИ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ) ИСТО КАКО СЛИКА GURANTEED ПАРИ ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ ПРАШАЊЕ ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ ПРЕДМЕТ : ГЕРМАНСКИ ПРЕМИУМ НЕРЃОСУВАЧКИ ПОСТАВЕТЕ НА 1 ЗА СЕКОЈ СТОМАТОЛОШКИ ЗАБИ ЕКСТРАКЦИЈА ЕКСТРАКЦИЈА ФОРЦЕПС #53 L САТЕНСКИ ФИНИШ СОСТОЈБА : СОСЕМА НОВ ТИП : ГЕРМАНСКИ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК КОЛИЧИНА : 1 СЕКОЈ .СЕТ ВКЛУЧУВА : 1 СЕКОЈА #53 L.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат