• Неодамнешно
OdontoMed2011 Нови Топката & Грло Крпа Стеги 4.5 Hemostatic Форцепс Нерѓосувачки Челик Крпа FOCEPS

OdontoMed2011 Нови Топката & Грло Крпа Стеги 4.5 Hemostatic Форцепс Нерѓосувачки Челик Крпа FOCEPS

Buyers rating:
DEN 1785.60

Количина на стоки

ТОПКАТА & ГРЛО КРПА СТЕГИ 4.5" HEMOSTATIC ФОРЦЕПС.НАПРАВЕНИ ОД КВАЛИТЕТНИ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.GAURANTEED ЗАДОВОЛСТВО И ВРЕДНОСТ ЗА ПАРИ.Odonto Med2011 Инструменти.Odonto Med2011 ПРОИЗВОДИ НУДИМЕ рачно изработени на ДОПИР НА СЕКОЈ ИНСТРУМЕНТ.Odonto Med2011 НОВИ ТОПКАТА & ГРЛО КРПА СТЕГИ 4.5" HEMOSTATIC ФОРЦЕПС НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК КРПА FOCEPS..НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК со ВИСОК КВАЛИТЕТ !!!Odonto Med2011 Инструменти.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат