• Неодамнешно
LAJA УВОЗОТ 9 КОМПЈУТЕРИ Основни Стоматолошки ВАДЕЊЕ на Форцепс Лифтови Поставени КОМПЛЕТ

LAJA УВОЗОТ 9 КОМПЈУТЕРИ Основни Стоматолошки ВАДЕЊЕ на Форцепс Лифтови Поставени КОМПЛЕТ

Buyers rating:
DEN 347.76

Количина на стоки

9 КОМПЈУТЕРИ ОСНОВНИ СТОМАТОЛОШКИ ВАДЕЊЕ НА ФОРЦЕПС ЛИФТОВИ ПОСТАВЕНИ КОМПЛЕТ.НАПРАВЕНИ ВО НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.ИСТИТЕ ИНСТРУМЕНТИ КАКО НА СЛИКАТА.НАПРАВЕНИ ОД СТРАНА НА LAJA УВОЗОТ.КУПАТ НАЈДОБРОТО ОД LAJA УВОЗОТ.LAJA УВОЗОТ 9 КОМПЈУТЕРИ ОСНОВНИ СТОМАТОЛОШКИ ВАДЕЊЕ НА ФОРЦЕПС ЛИФТОВИ ПОСТАВЕНИ КОМПЛЕТ.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат