• Неодамнешно
Bernie Kosar потпишан Кливленд Browns фудбал 8x10 фото доказ ГРБ.

Bernie Kosar потпишан Кливленд Browns фудбал 8x10 фото доказ ГРБ.

Buyers rating:
DEN 1080.00

Количина на стоки

BERNIE KOSAR AUTOGRAPHED 8 X10 ФОТОГРАФИЈА.ДОКАЗ ФОТО ЌЕ БИДАТ ОПФАТЕНИ СО ТОЧКА.ФОТОГРАФИЈАТА БЕШЕ ПОТПИШАН СО СИНА SHARPIE.ГРБ ЌЕ БИДАТ ОПФАТЕНИ СО ТОЧКА. 100% АВТЕНТИЧНИ AUTOGRAPH.Bernie Kosar autographed Browns 8x10 фотографија.Добредојдовте на Брег до Брег колекционерски предмети Ние сме горди да се достави рака собрани, автентични, autographed спорт/славна личност сувенири да колектори целиот свет.Сите наши колекционерски предмети се лично добиени од Брег до Брег колекционерски предмети, каде што ние се стремиме да го поставите бар во обезбедување на врвен квалитет, производ и услуга. *Сертификат за Автентичност(грбот)- Секој објект доаѓа со ГРБ од Брег до Брег колекционерски предмети и Подесувате-доказ холограмот сите autographs се 100% автентично и добиени од Брег до Брег колекционерски предмети лично. *Доказ Слики - доказ фото(и) во нашата огласи покажува спортисти/славна личност потпишувањето и за нас, и ќе бидат вклучени со објектот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Рик Спрингфилд потпишан 8x10 фото
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Рик Спрингфилд потпишан 8x10 фото

Сертификат за Автентичност (ГРБОТ), под услов.Гарантира за живот.Професионални лабораторија произведен

DEN 1800.00
Леон Hurez - Гроздобер Притиснете Фото
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Леон Hurez - Гроздобер Притиснете Фото

ДЕЛ ОД ИСТОРИЈАТА Секоја слика од IMS е оригинална уредувачката фотографија со уверение автентичност и

DEN 573.60