• Неодамнешно
Кевин Norwood Autographed/Потпиша Алабама Формулиран 8x10 Фото - Скокајќи

Кевин Norwood Autographed/Потпиша Алабама Формулиран 8x10 Фото - Скокајќи

Buyers rating:
DEN 959.76

Количина на стоки

- Рака Потпишан од страна на Кевин Norwood. - Алабама Формулиран 8x10 Фотографија. - Radtke Спортски Сертификат за Автентичност. - Кевин Norwood Ексклузивни Radtke Спортски Сериски Нумерирани & Databased Холограмот. - Слика на Кевин од Потпишувањето.На Алабама Формулиран 8x10 Фото - Скокајќи рака потпишан од страна на Кевин Norwood.Објектот и потпис се во одлична состојба.ПРОВЕРКА : објектот е придружена со Radtke Спортски Сертификат за Автентичност - Кевин Norwood Ексклузивни Radtke Спортски Сериски Нумерирани и Databased Холограмот - Слика на Кевин од Потпишувањето *** Radtke Спортски користи професионална осветлување за нашиот производ на слики кои може да се покаже рефлексии.Ние, исто така, карактеристика водени печати на нашиот доказ слики.Сликата ќе примите НЕ ќе има жиг***.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Рик Спрингфилд потпишан 8x10 фото
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Рик Спрингфилд потпишан 8x10 фото

Сертификат за Автентичност (ГРБОТ), под услов.Гарантира за живот.Професионални лабораторија произведен

DEN 1800.00