• Неодамнешно
Ricky Вилијамс Autographed/Потпиша Мајами Формулиран 16x20 Фото - Белиот Дрес соТрева над Трева Натпис

Ricky Вилијамс Autographed/Потпиша Мајами Формулиран 16x20 Фото - Белиот Дрес соТрева над Трева Натпис

Buyers rating:
DEN 2879.76

Количина на стоки

- Рака Потпишан од страна Ricky Вилијамс. - Мајами Формулиран 16x20 Фотографија. - Ricky Вилијамс Ексклузивни Radtke Спортски Сертификат за Автентичност. - Ricky Вилијамс Ексклузивни Radtke Спортски Сериски Нумерирани & Databased Холограмот. - Слика на Ricky од Потпишувањето.На Мајами Формулиран 16x20 Фото-Белиот Дрес потпишан од страна Ricky Вилијамс.Објектот и потпис се во одлична состојба.Во прилог на потпишување на неговото име, Ricky, исто така, впишан "Трева над трева" на објектот.ПРОВЕРКА : објектот е придружена со Ricky Вилијамс Ексклузивни Radtke Спортски Сертификат за Автентичност - Ricky Вилијамс Ексклузивни Radtke Спортски Сериски Нумерирани и Databased Холограмот - Слика на Ricky од Потпишувањето *** Radtke Спортски користи професионална осветлување за нашиот производ на слики кои може да се покаже рефлексии.Ние, исто така, карактеристика водени печати на нашиот доказ слики.Сликата ќе примите НЕ ќе има жиг***.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат