• Неодамнешно
Балансирана Миксер, Висока Линеарна Компактен Висока Линеарна Пасивни Миксер, за Инструментацијата

Балансирана Миксер, Висока Линеарна Компактен Висока Линеарна Пасивни Миксер, за Инструментацијата

Buyers rating:
DEN 587.76

Количина на стоки

Ниска конверзија на косата, 6.9 db типична вредност.Пасивни миксери функција одлична L-Р изолација (34 db типична вредност) и L-јас изолација (32 db типична вредност).Водоотпорен, заштитени од НАС патент 6133525. Примена : КОМПЈУТЕРИ, MMDS, ISM, Инструментација.Пасивна миксери донесе мини компоненти дизајн, компактен и мала тежина.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат