• Неодамнешно
Schutt NCAA На Полето Автентични XP Фудбал Шлем

Schutt NCAA На Полето Автентични XP Фудбал Шлем

Buyers rating:
DEN 4798.80

Количина на стоки

Над 120+ тимови на располагање со повеќе бои на алтернативи, ве молиме побарајте го вашиот тим.Карактеристики на традиционалните ќор-сокак шлем; Целосна внатрешни работи TPU Амортизирање Сет.Вклучува TPU вилица влошки и брадата рака.Карактеристики вистински метал facemask и автентичен, високо влијание шлем школка.За украсни употреба само, не за игра во било која спортска активност.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат