• Неодамнешно
Labconco Замена Торба за Bag-in/Торба Надвор HEPA Филтер

Labconco Замена Торба за Bag-in/Торба Надвор HEPA Филтер

Buyers rating:
DEN 8520.00

Количина на стоки

Опис : Замена Торба за Bag-in/Торба Надвор HEPA Филтер.Компатибилен Со : Labconco Bag-in/Торба-out HEPA Филтер.Број На Предмети : 1. Изберете од широката палета на додатоци за оптимални перформанси, одржување или надградба на вашиот Labconco системи.Оптимизирате перформансите на вашиот Labconco клупи, fume капи, biosafety кабинети, и многу повеќе!Најдете додатоци и замена на делови погоден за голем број на различни Labconco системи Замена Торба за Bag-in/Торба-out HEPA Филтер да содржат particulate matter за време на филтер се менува.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат