• Неодамнешно
YJINGRUI Хоризонтална Ламинарен Проток Худ Проток на Воздух, Чиста Клупата со Двојно HEPA-Филтер за Класа 100 / ISO 5 Чистота Прашина Слободни Работа 220V со Трансформатор (25X21.7

YJINGRUI Хоризонтална Ламинарен Проток Худ Проток на Воздух, Чиста Клупата со Двојно HEPA-Филтер за Класа 100

Buyers rating:
DEN 815.52

Количина на стоки

►Параметри◄ Напон : 110 V; Frenquency : 60 HZ;. ►Тој-P-Филтер◄ чисти клупата гарантира дека работата површина постојано е преплавен со HEPA-филтрира воздухот во ламинарен проток.Филтерот може да се фатат 99.99% од честички со дијаметар поголем од помалку од 0,3 micron.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат