• Неодамнешно
Labconco FilterMate™ Амонијак Јаглероден Филтер за FilterMate™ Portable Exhausters, Тип CX; 16 lbTreated Јаглерод Медиуми

Labconco FilterMate™ Амонијак Јаглероден Филтер за FilterMate™ Portable Exhausters, Тип CX; 16 lbTreated Јаглерод

Buyers rating:
DEN 15240.00

Количина на стоки

Опис : Filter Mate Амонијак Јаглероден Филтер за Filter Mate Преносни Exhausters, Тип CX; 16 lb Treated Јаглерод Медиуми.Материјал : Амонијак Јаглероден Филтер.Компатибилен Со : Labconco Filter Mate Преносни Exhausters.Должина (Inch Short) : 20.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат