• Неодамнешно
FKSDHDG Миленичиња Куче се Облекуваат Зима Кутре Фустани Chihuahua Yorkie Мало Куче Облека Принцеза Здолниште Облека Pomeranian Poodle Облека XXS

FKSDHDG Миленичиња Куче се Облекуваат Зима Кутре Фустани Chihuahua Yorkie Мало Куче Облека Принцеза Здолниште

Buyers rating:
DEN 5245.20

Количина на стоки

1. Надворешниот слој е направен од високо-qualitys млеко свила ткаенини, што е кожата пријателски и дише, и на внатрешниот слој е краток кадифен, удобно и топло. 2. Симпатична цртан филм печатење шема прави вашата сакана поенергични. 3. Таписерии изработка, перат, издржлив и лесен за одржување. 4. На хуманизирано ракав дизајн е лесно да се стави на и полетување, и лесно да се носат и полетување. 5. Погоден за мали и средни кучиња и мачки да ги направи повеќе привлечна.Feature1. Надворешниот слој е направен од високо-qualitys млеко свила ткаенини, што е кожата пријателски и дише, и на внатрешниот слој е краток кадифен, удобно и warm2. Симпатична цртан филм печатење шема прави вашата сакана повеќе energetic3. Таписерии изработка, перат, издржлив и лесен за одржување.4. На хуманизирано ракав дизајн е лесно да се стави на и полетување, и лесно да се носат и полетување.5. Погоден за мали и средни кучиња и мачки да ги направи повеќе привлечна.Белешки : 1. Ве молиме овозможи 1-3 cm разлика се должи на прирачник за мерење и 3-5 g за разликата помеѓу различни бои.2. Поради екран разлика, боја може да биде малку поинаква од она што го очекуваме, ве молиме овозможи тоа.3. 1.00 cm=0.39"Пакет се вклучени : 1 Милениче Clothespets облека куче пролет, есен облечи,кученце куче се облекуваат,мало куче облека.Прирачник мерења може да се 1-2cm грешка.Pls изберете поголем големина доколку вашето домашно милениче расте брзо или помеѓу 2 големини.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат