• Неодамнешно
Појас Телефон Holster за iPhone 13, 13 Про Max, 12 Про Max, 11 Про Max, Xs Max со Солиден Телефон Случај. Костен Крои Магнетната Маска, Појас Циклуси со Картичка. (за Солиден Случај)

Појас Телефон Holster за iPhone 13, 13 Про Max, 12 Про Max, 11 Про Max, Xs Max со Солиден Телефон Случај. Костен

Buyers rating:
DEN 335.76

Количина на стоки

СОЛИДЕН СЛУЧАЈ САМО – Ова holster не е за тенка случај.Специјално направени за вашиот солиден случаи вклучувајќи Otter Box Бранител (освен i Phone 12 Про Max), Lifeproof Бесплатен, Грифин Преживеан, Балистички Тактички, Урбани Оклоп, Батерија случаи, итн.ЛЕСЕН ПРИСТАП - Магнетни размавта затворање со 3 магнети ви дава безбедна, а сепак лесен пристап до вашиот телефон.ЗАСИЛЕН ПОЈАС ЈАМКА - Ново дизајнирани појас јамка со дополнителен слој и екстра шевови на сите стрес поени.Лична КАРТА на ЧУВАЊЕ - во Склопот продавница до 4 Карти или кредитни картички.ПРЕМИУМ СТП КОЖА - Класична црна кожа со мека внатрешна обвивка помага во заштита од гребнатини и да го оштети вашиот телефон.Оваа кожа holster е специјално дизајнирани да се користи со "Солиден Телефон Случаи", како што Otter Box Бранител, Патнички, Грифин Преживеан и други заштитни случаи на обемни страна.НЕ за тенок случај инсталирани на вашиот телефон.Еден солиден случај нуди голема заштита на вашиот телефон, но обично не се многу удобно да се вклопи во вашите џебови.А појас holster како ова е идеално решение за вршење на вашиот телефон.Направени со мека СТП кожа и висок квалитет на костен крои, ова holster случај е совршен за корисниците да се земе тоа да било настани.Тоа е добар прилог на вашиот телефон додаток за собирање и исто така одличен подарок за другите.Карактеристики Нагласи· Силни магнетни размавта затворање со 3 магнети за брз уште се обезбеди пристап до вашиот телефон· Ново засилен појас јамка дизајн за обезбедени појас isntall· Мека лагер во внатрешноста за телефонот заштита· Несакани еластична бенд обезбедува сит, но не се тесни се вклопуваат· Интегриран ID картичка за да ги зачувувате ID и кредитни картички· Дното исечок ви овозможува да се повлече од телефонот лесно да ве Молиме Note For повеќето обезбедени инсталација на вашиот појас, ние препорачуваме вметнување на вашиот појас преку двете појас циклуси и спојувалка за каиш заедно.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат