• Неодамнешно
Teleskins Заштитна Дизајнер Винил Кожата Decals/Налепници Компатибилен со Lifeproof Бесплатен iPhone 6 / 6S Случај - Воена Војска Маскирна Зелена Дизајн Модел - Само Кожи и Не е Случ?

Teleskins Заштитна Дизајнер Винил Кожата Decals/Налепници Компатибилен со Lifeproof Бесплатен iPhone 6 / 6S

Buyers rating:
DEN 215.76

Количина на стоки

Дајте му на вашиот Lifeproof Случај Уникатен Око Фаќање Изглед со Шарени Кожи.Никогаш не работат надвор од кожа!.Печатени на највисок квалитет на винил дека не исчезнат попуштат или кора.Кристално јасна Висока Дефиниција графички модел директно печатени на кожата.Кожи компатибилен со Lifeproof Fre i Phone 6 / 6 S СЛУЧАЈ, СЛУЧАЈОТ НЕ се ВКЛУЧЕНИ.Се применуваат и лесно да ги отстраните кожа - не ја напушти и остатоци кога отстранети.Доаѓа во уредни и заштитни мало пакување.Дајте му на вашиот Lifeproof Случај Уникатен Око Фаќање Изглед со Шарени Кожи .Никогаш не работат надвор од кожа!Печатени на највисок квалитет на винил дека не исчезнат попуштат или кора.Кристално јасна Висока Дефиниција графички модел директно печатени на кожата.Тоа е Decal Кожата се Применуваат и лесно да ги отстраните кожа - не ја напушти и остатоци кога отстранети.Доаѓа во уредни и заштитни мало пакување.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат