• Неодамнешно
Воена Одделение Кавер-Мобилен Телефон Holster Спојувалка за Каиш Случај Држач за iPhone XR 12 13 Про Samsung Галакси A01 A10e S10 S21 S20 5G Google Пиксели 4 5 4а-LG G8 ThinQ Aristo 4 K31 Pheonix 5 Мото Игра г-7

Воена Одделение Кавер-Мобилен Телефон Holster Спојувалка за Каиш Случај Држач за iPhone XR 12 13 Про Samsung

Buyers rating:
DEN 285.36

Количина на стоки

✿【Компатибилен Телефон Модели】Надворешната димензија : 6.5x3.54x1.18 инчи, внатрешната димензија : 5.9x3x0.59 инч.Одговара за Samsung Галакси A41, A01, A20e, A10e, S10, S21 5 G, S20 5 G, i Phone 13, 13 Про, 12, 12 Про, XR, LG G8 Thin Q, Aristo 4, K31 Бунтовник, Pheonix 5, Google Пиксели 4, 5, 4а -, Motorola Мото Игра г-7, Black Berry KEY2, KEY2 ЛЕ, Blu Видите 2, J2 итн. (Со Тенок Заштитен Капак или Голи Телефон). ✿【Премиум Најлон Материјал 】Оваа воена одделение паметен телефон holster направени од солиден најлон, трајни производи за долго време се користи.Мека внатрешна обвивка помага заштита на мобилен телефон од гребење.Велкро спречите телефонот паѓа. ✿【Практични & Здрав】Најлон случај тешки торбичка за мажи опремени со метални спојувалка за каиш и појас циклуси : вертикална и хоризонтална.Вграден-во card slot да се одржи кредитна картичка.И малку пенкало слот на страна. ✿【Убав】 Е совршен подарок за сопруг, татко или пријател.Еластичен водат бендови се овозможи да ги прошират или се стеснат да се создаде затворете ги собере околу уредот, која ви помага да го заштитите телефонот на екранот. ✿【Падне Отпор】 Оваа превозникот може да се заштити телефонот од некои влијание штета, на задната ивица дуе ќе ги апсорбира шок од капки.погоден за изградба работник, одржување маж, војник, планински алпинист.Боја : Армијата Зелената Боја Маскирна Карактеристики : 1. Направени од Премиум најлон 2. Солза отпор 3. Заштитете го уредот безбедност на Пакет вклучува : 1x воена одделение мобилен телефон holster ве Молиме Имајте во предвид : 1.Изгледот на маскирна шема ќе се разликуваат. 2.Одговара за Телефони со ултра-тенок случај или голи телефонот, не се вклопуваат со дебели телефон случај. 3. Вистинската боја може да се разликува малку од онлајн сликата поради монитор во боја settings.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат