• Неодамнешно
Вертикална Најлон Мобилен Телефон Holster Торбичка Спојувалка за Каиш Случај Држач за Samsung Galaxy S21 Плус S20 FE S10 Плус A71 A51 A21S A12 A32 A52 A72 Белешка 20 Забелешка 10 Плус, Мото G Моќ G

Вертикална Најлон Мобилен Телефон Holster Торбичка Спојувалка за Каиш Случај Држач за Samsung Galaxy S21 Плус

Buyers rating:
DEN 239.76

Количина на стоки

Универзал за повеќето 5.5-6.7 инчен паметни телефони кои Должина подолу 165mm со тенок заштитен случај или голи телефон,како што е i Phone 12 Про Max, 11 Про Max,8 Плус/ Samsung Галакси Note20, Забелешка 10+,Имајте на ум 9,10 Лајт/ S21+ S20+ S10+ S9 Плус/ S20 FE 5 G, S10 Лајт/ A32 5 G,A02 A20 S A42, A31 A11, A70 А50 A20 / Motorola Мото G9 Игра, G брзо,G Pro, G8 Моќ Лајт, Г-7 Моќ,Мото E,Edge,Еден Фузија/ Google Пиксели 4 XL, One Plus Nord N10 5 G/ 9 Pro/ 8 Pro/ 8 T/ 8/ 7 T Pro/ 7 T, BLU G90 Про,Vivo XL5/ LG Stylo 5, V50 Thin Q, K50. Мобилен Телефон Случај Спојувалка за Каиш Holster Торбичка е направен од тешки солиден најлон платно мазна и мека лагер, ви помага да го заштитите вашиот телефон од гребење, ник, прашина.***Внатрешна Големина : 6.6 x 3.35 x 0.6 инч.Половината phone држач за носење со спојувалка за каиш и дополнителни појас циклуси понуда 2 опции за вашите да брзо закачите на вашиот појас, и да ја стартувате преку вашиот појас со подобра стабилност, слободни вашите раце и панталона џебови. 1 Екстра Картичка Слот за вас да се одржи Кредитна Картичка или лична Карта.Силна скриени магнетни затворање задржи размавта се затвори и да се обезбеди вашиот телефон безбедно и во место.Се задржани дното дупка ви помага да им помогнам на паметен телефон и лесен пристап до неа.Мажите и Жените паметен телефон појас случај картичката во држачот е најлесниот и заштитни начин да го носат на вашиот голем телефони, погодни за употреба во секојдневниот живот, во движење, работат надвор, патуваат, пешачење, велосипедизам, планинарење, крстарење, референци и многу повеќе.Солиден Најлон Мобилен Телефон Торбичка Спојувалка за Каиш Holster за Носење паметен Телефон Носителот Паричник со Појас Јамка и Картичка, Голема Внатрешна Големина : 6.6 x 3.35 x 0.6 инчен, Надворешниот Големина : 6.8 x 3.5 x 1 инч се Вклопат за повеќето од 5.5-6.7 инчен големи паметни телефони Должина 156-166mm Гол Телефонот или со Тенок заштитен случај, како што следува : ▪ i Phone 12 Про Max/ 11 Про Max/ XS Max/ 8 Плус/ 7 Плус/ 6 Плус/ 6s Плус ▪ Samsung Галакси S21 Плус/ S20 Плус/ S10 Лајт/ S10 Плус/ S9 Плус/ S8 Плус, Белешка 20/ Забелешка 10+ Плус/ Забелешка 10 Лајт/ Забелешка 9/ Note 8, A72/ A71/ A70,A90, A52/ A51/ А50, A42, A32 5 G, A32/ A31/ A30, A22/ A21/A21 S/ A20 S, A12/ A02/ A02s, A11, J8/ J6+/ J4 Плус ▪ Motorola Мото E/ Edge, G Моќ G Перо 2020, G8 Моќ Лајт/ G8/ G8 Игра, Г-7 Моќ/ Г-7/ Г-7 Плус, G6 Плус/ G6 Игра, E5 Плус, Z4 ▪ One Plus Nord N10 5 G/ 9 Pro/ 8 Pro/ 7 Pro/ 8 T/ 8/ 7 T Pro/ 7 T/ 7 ▪ LG Stylo 5/ Stylo 4, V50 Thin Q/V40 Thin Q, K50 S/ K50 ▪ Xiaomi Mi Забелешка 10, Ми 9 T, Redmi Забелешка 9/Note 8/Забелешка 7, Redmi 8 A BLU G90 Pro/ BLU Vivo XL5/ Студио Мега Забелешка: ве Молиме СПОРЕДЕТЕ ги вашите телефонски уред пред да купите поради варијациите во големината на различни бренд модели Ако имате било какви прашања пред или по купувањето, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат