• Неодамнешно
Samsung J7 Премиер Случај, Т МАЖ [ XL Size] [Појас Holster] Странично Хоризонтална Holster Носат Торбичка Случај за Метро КОМПЈУТЕРИ Samsung J7 Премиер (Одговара на Телефонот со Дебели З

Samsung J7 Премиер Случај, Т МАЖ [ XL Size] [Појас Holster] Странично Хоризонтална Holster Носат Торбичка Случај

Buyers rating:
DEN 213.36

Количина на стоки

Премиум квалитет кожа (Човек направени) со одлична изработка!.Безбедна магнетни телефон размавта автоматски се затвора откако ќе се лизга вашиот телефон назад во случајот.Торбичка случај со Изграден во Појас Јамка, Торбичка случај Само, (не доаѓаат со Телефонот).XL Големина Одговара : За Телефон со Mophie Случај или Otterbox стил Дебели заштитна маска на вашиот телефон, Тоа ќе биде премногу ГОЛЕМА само по телефон.Во внатрешноста на Мерење : 6 3/8 x 3 3/8 x 2/3 инчи.XL големина одговара на торбичка случај за Нови 2017 samsung J7 / J7 purx, / J7v , одговара на телефонот со дебели покрие случај на, ве Молиме имајте на ум, тоа ќе биде премногу голема само по телефон или со многу тенок случај.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат