• Неодамнешно
Спакувани iPhone 11 Про Max Спојувалка за Каиш Случај (Тенки Оклоп) Тенок Зафат се Покриваат со Holster - Црна

Спакувани iPhone 11 Про Max Спојувалка за Каиш Случај (Тенки Оклоп) Тенок Зафат се Покриваат со Holster - Црна

Buyers rating:
DEN 407.76

Количина на стоки

Нашата Тенка-Оклоп Серија обезбедува со тенок, рефус-слободен заштита за вашиот нов i Phone 11 Про Max.Направен од флексибилни tpu материјал, кој ја подобрува и капка и нула заштита за вашиот нов уред.За погодност, вашиот случај вклучува ротирачки спојувалка за каиш кој може да се користи и вертикално и хоризонтално.Уживајте во елегантни и минималистички изглед со вградени зафат моделот што е суптилна и tasteful.Искуство на Спакувани разлика Нашата Миле залог грб секој купите со пријателски и познавања поддршка од нашиот тим.Изграден со вас во умот.Тенките Оклоп Серија е изграден на висока густина Флексибилни TPU материјал, кој ја подобрува и капка и нула заштита за вашиот нов уред обезбедување на силна, заштитна рамка уште задржување на елегантен модерен изглед и чувство.Површината доаѓа RF мат заврши дава вашиот уред зафат што треба да се избегне смртоносните капка.Заокружување надвор заштита е 360° застана на работ што ги држи на екранот нула-слободни и надвор од штети начин.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат