• Неодамнешно
MINITURTLE Компатибилен со LG K92 5G (2020) Тешко Школка Покрие Хибрид Случај Потпирач со Holster Клип [Клип Оклоп] - Сина Змеј

MINITURTLE Компатибилен со LG K92 5G (2020) Тешко Школка Покрие Хибрид Случај Потпирач со Holster Клип [Клип

Buyers rating:
DEN 287.76

Количина на стоки

Компатибилен со LG K92 5 G (2020).Изградена во Потпирачот - им Овозможува на лесен, hands-free пејзаж гледање.Вртливата Клип - Специјално дизајниран swiveling holster спојувалка за каиш кој ротира 180 степени.Воскресна Рабови - Оваа Тешка Должност случај на виделина рабовите дека ќе им даде на вашиот телефон додава заштита при поставување на вас телефон на рамни површини.Двојно Обложени Лиење - Комбинација на меки силиконски кожата и тешко поликарбонат PC пластика за добро балансирана заштита.За разлика од другите случај брендови, Mini Turtle е Клип Оклоп Случај е дизајниран да овозможи траен случај по прифатлива цена.Клипот Оклоп Карактеристики Вклучуваат : Прецизни cutouts дизајниран да се вклопуваат во LG K92 5 G (2020) ве Молиме потврдете го вашиот модел пред купување.Две-Дел Избалансирани Заштита - мазна силикони внатрешни работи обезбедува контрола поддршка и перници вашиот уред за време на капки.На PC Пластични надворешноста ќе gaurd и обезбеди сит се вклопуваат да го заштитите вашиот телефон од лизгање надвор, како и обезбедување тешка солиден се чувствуваат.Удобен Низок Профил, Потпирач - Вградени во задниот дел на вашиот нов случај е потпирачот кои не се заклучи на своето место за hands-free пејзаж гледање.Види видеа или филмови удобно со Mini Turtle е Клип Оклоп случај.Застана на Работ Нула Заштита - Крена силикони работ го спречува вашиот екран од гребење или smudges. 180 Степен Вртливата Спојувалка за Каиш - специјално дизајниран спојувалка за каиш ротира 180 степени, дозволувајќи им на conveient користат за левата или десната страна на корисниците.Единствена, Прилагодена Печатени Дизајни - Mini Turtle нуди најразлични дизајни, кој ќе одговара на вашиот стил.Не се решат за истата здодевна случај и секој друг има.Пак глави со нашата рака бере прилагодено случај дизајни.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Мажите Кожа Гроздобер Пакет Половината Торба Спојувалка За Каиш Телефон Holster Патување Пешачење Мобилен Мобилен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мажите Кожа Гроздобер Пакет Половината Торба Спојувалка За Каиш Телефон Holster Патување Пешачење Мобилен Мобилен

Боја : Светло Кафена,Темно Кафена,Црна,Сина,Црвенакафеава,Зелена.Количина : 1 Големина : 13.5x16.5 / 5.31x6.50inch.Ма�

DEN 382.80