• Неодамнешно
70 Пак ноќта на Вештерките Партија Балони,12inch Црна, Виолетова Портокал Confetti ноќта на Вештерките Ballons Гарланд Комплет за ноќта на Вештерките Роденден Hocus Pocus Партија Д

70 Пак ноќта на Вештерките Партија Балони,12inch Црна, Виолетова Портокал Confetti ноќта на Вештерките Ballons

Buyers rating:
DEN 215.76

Количина на стоки

【Вредни Пакет】 : ноќта На вештерките балони вклучувајќи 70 компјутери 12inch латекс балони, 20pcs пурпурна балони, 20pcs црна балони, 20pcs organge балони, 10pcs confetti балони и една црна лента за помош врзуваат балони. 【Висок Квалитет】 : ноќ на Вештерките ballons се направени од високо квалитетна латекс materail, кој е издржлив,долготрајни и не е лесно да се појави.тоа е не-токсични, на confetti има prefilled во балони, многу лесно за декорација. 【Класичен ноќта на Вештерките Боја】 : Постојат 3 бои : портокалова, црна и виолетова балони, на confetti балони се меша со organge, црна, виолетова три бои.тие се главните боја за ноќта на Вештерките, тие додадете scarely атмосфера во вашиот ноќта на вештерките партија украси. 【Совршен За Повод】 : ноќ на Вештерките ballons гарланд комплет е идеален за ноќта на вештерките декорација, трик или лекување на игри украси, hocus pocus партија украси ,двор отворен и затворен партија, бар украси, фаза проп, црна и портокалова тематските партија. 【За безбедност и Гаранција】 : Ние сме многу сигурни за квалитетот на ноќта на вештерките балони,ако имате било какви прашања во врска purchaing нашите балони, pls не hestiate да контактирате со нас.Ние ќе услуга ви е добро. 70 Пакет Пурпурна Црна Портокал ноќта на Вештерките Балони На ноќта на Вештерките Фестивал се враќа!Оваа 70 Пакет црна портокал пурпурна ноќта на вештерките балони се совршени за партија украси двор отворен и затворен партија, бар украси, фаза проп, црна и портокалова тематските партија.Пакет се Вклучени : - 20 пак пурпурна балони - 20 пак црна балони - 20 парчиња портокал балони - 10 парчиња confetti балони - една црна лента.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Нови 2.7 M Дрво Виси Украс Ратан LED Шарени Декорација за Божиќ Свадба Партија Дом Отворено Гарланд Венец Декорација
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Нови 2.7 M Дрво Виси Украс Ратан LED Шарени Декорација за Божиќ Свадба Партија Дом Отворено Гарланд Венец Декорација

Оваа ратан декорација е рачно изработени, обично 3537 топки.Ова е една прекрасна многу ефикасен декорациј

DEN 887.76
Ноќта на вештерките се Чувствува Топката Гарланд Филц Топчиња Декорација Пом Пом Гарланд Празник Виси Чувствува
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ноќта на вештерките се Чувствува Топката Гарланд Филц Топчиња Декорација Пом Пом Гарланд Празник Виси Чувствува

Она што ќе добиете : пакетот доаѓа со 48 парчиња ноќта на Вештерките се чувствува топки во едноставни и кл

DEN 359.76
Maple Leaf Виси Гарланд | Multicolor | 1 Компјутер.
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Maple Leaf Виси Гарланд | Multicolor | 1 Компјутер.

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1 maple leaf гарланд 66".ОСВЕЖУВАЊЕ ДИЗАЈН : да се Создаде окофаќање и освежување партија со

DEN 130.80
AEBDF Нордиските Симулација Зелени Растенија Шумски Гарланд Декорација Pendant Прозорец Соба Вратата Ѕид Декорација
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

AEBDF Нордиските Симулација Зелени Растенија Шумски Гарланд Декорација Pendant Прозорец Соба Вратата Ѕид Декорација

Користи пластичен материјал, безбедно и трајно да ја користите.На декоративен венец може да се користи

DEN 7135.68