• Неодамнешно
YUGHJFEN Божиќ Украси 10Pcs/Многу 10inch 4 Точка Ѕвезда Фолија Балони за Роденден Декорација Четири Поени Ѕвезда Балон Настан Партија Резерви (Ballon Големина : 10inch, Боја : Црвен?

YUGHJFEN Божиќ Украси 10Pcs/Многу 10inch 4 Точка Ѕвезда Фолија Балони за Роденден Декорација Четири Поени Ѕвезда

Buyers rating:
DEN 575.52

Количина на стоки

"1.Нашиот Божиќ соба декорација се совршени како божиќ маса декорации, Божиќ прозорец украси, камин Божиќ украси, Новогодишни таванот украси, или виси од Божиќ гарланд. 2.На baubles може да се користи за Божиќ, забави, свадби, ангажмани, годишнини, родендени, итн.Елка украси baubles се идеални за декорација. 3. божиќ дрво декорации се многу погодни за украсување на целиот елка. 4.користење на повеќе прецизни технологија на обработка.Божиќ baubles не се лесно да се скрши, се многу практични, и може да се збогати вашиот Божиќ и празник декорација.тие ќе создадат поканува атмосфера во која ќе бидете сигурни дека да се импресионира вашите гости. 5.може да се применат за да ги красат елка, венец, цветни аранжмани, табела централен и фото реквизити, и погодна за многу прилики, како на пример трговски центар, Божиќ партија, свадба, роденден. 10 Pcs/Многу 10inch 4 Точка Ѕвезда Фолија Балони за Роденден Декорација Четири Поени Ѕвезда Балон Настан Партија Материјали - Висок квалитет Не е лесно да се скрши.- Кренат рамномерно и печат цврсто кога надуени.- Може да биде исполнет со хелиум во вашата локална продавница или употреба на слама да се пополни со воздух на свој.- Одлично за Денот на Вљубените, годишнина, свадба, ангажман, роденден или која било друга партија декорација.Мала Големина : 10 inchespackage : 10pcs.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Нови 2.7 M Дрво Виси Украс Ратан LED Шарени Декорација за Божиќ Свадба Партија Дом Отворено Гарланд Венец Декорација
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Нови 2.7 M Дрво Виси Украс Ратан LED Шарени Декорација за Божиќ Свадба Партија Дом Отворено Гарланд Венец Декорација

Оваа ратан декорација е рачно изработени, обично 3537 топки.Ова е една прекрасна многу ефикасен декорациј

DEN 887.76
Maple Leaf Виси Гарланд | Multicolor | 1 Компјутер.
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Maple Leaf Виси Гарланд | Multicolor | 1 Компјутер.

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1 maple leaf гарланд 66".ОСВЕЖУВАЊЕ ДИЗАЈН : да се Создаде окофаќање и освежување партија со�

DEN 130.80
Ноќта на вештерките се Чувствува Топката Гарланд Филц Топчиња Декорација Пом Пом Гарланд Празник Виси Чувствува
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ноќта на вештерките се Чувствува Топката Гарланд Филц Топчиња Декорација Пом Пом Гарланд Празник Виси Чувствува

Она што ќе добиете : пакетот доаѓа со 48 парчиња ноќта на Вештерките се чувствува топки во едноставни и кл

DEN 359.76
AEBDF Нордиските Симулација Зелени Растенија Шумски Гарланд Декорација Pendant Прозорец Соба Вратата Ѕид Декорација
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

AEBDF Нордиските Симулација Зелени Растенија Шумски Гарланд Декорација Pendant Прозорец Соба Вратата Ѕид Декорација

Користи пластичен материјал, безбедно и трајно да ја користите.На декоративен венец може да се користи �

DEN 7135.68