• Неодамнешно
Ноќта на вештерките се Чувствува Топката Гарланд Филц Топчиња Декорација Пом Пом Гарланд Празник Виси Чувствува Гарланд Портокал Црно Бела Топка Банер за ноќта на

Ноќта на вештерките се Чувствува Топката Гарланд Филц Топчиња Декорација Пом Пом Гарланд Празник Виси Чувствува

Buyers rating:
DEN 359.76

Количина на стоки

Она што ќе добиете : пакетот доаѓа со 48 парчиња ноќта на Вештерките се чувствува топки во едноставни и класичната бела, црна и портокалова бои, доволно количество и различни модели за да го изберете и да го користите, да ги задоволи вашиот одмор украсување на потребите, исто така можете да ги испратите на вашите пријатели, роднини, семејството, соседите и колегите за време на housewarming, роденден партии и повеќе.Сигурен материјал : пом пом топки декорација е направен на квалитетот чувствува материјал, меки и удобни за допир, носат и солза отпорни, лесни и лесни за чување и употреба, здрав и здрав, добро отпор да избледи и pilling, тебе, нудејќи удобно користење искуство.Уживаат во забавата на DIY : можете да ги користите предвидено јаже за да вметнете ја пом пом топки заедно во различни секвенци според вашиот вкус, кој не само што може да ги задоволи децата интерес и љубов за DIY, но исто така да ги подобри децата способност да препознаваат различни бои, развивање на практични вештини, имагинација и креативност.Соодветна димензија : секоја ноќ на Вештерките се чувствува топката мерки за прибл. 1 инч во дијаметар, соодветна големина за да се исполнат вашата декорација потреби, и вие исто така може да го прилагодите растојанието помеѓу две топки, исто така, лесен и удобен за носење или продавница.Повеќе цели : портокал црно бела топка банер во собата може да се примени на многу места, како што се на ѕид, на врата, таваница, mantel, скалите, елка, камин, венец, фото позадина, оградата и повеќе, направи вашиот дом и партијата декорација покаже око-фаќање и свежа сликата.Функција : Преносни и прилагодливи : Овие гроздобер чувствува декорација се лесни за што да се носат во вашиот секојдневен живот.Што повеќе, на сите топки може да се премести лесно или да остане во место без јазли, и можете да го прилагодите растојанието помеѓу чувствува топки по волја.Поставен и внимателен претставува : топката виси гарланд се паметен избор да ги споделите со вашите пријатели, роднини, семејството, соседите и колегите за време на housewarming, ноќта на Вештерките, роденденски забави, свадби, годишнини, Божик, Нова Година, денот на Благодарноста партии и други празници, прослави, и тие ќе го сакам.Спецификација : Материјал : се чувствува Боја : како на сликата прикажани Големина : Јаже должина : околу. 2 метар/ 6.6 нозе Топка големина : прибл. 2.5 cm/ 1 инчен Пакет вклучуваат : 48 x ноќта на Вештерките се чувствува топки Топло белешки : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големини.Ликвидација опасност, ве молиме да ги задржи подалеку од мали деца.

Карактеристики на стоката

Material:
felt
Color:
as picture shown
Size:
Rope length:
approx. 2 meter/ 6.6 feet
Ball size:
approx. 2.5 cm/ 1 inch
Package include:
48 x Halloween felt balls :
Warm notes:
Manual measurement, please allow slight errors on sizes. :
Winding hazard, please keep away from little kids. :

Купувачи како што сакаат

Maple Leaf Виси Гарланд | Multicolor | 1 Компјутер.
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Maple Leaf Виси Гарланд | Multicolor | 1 Компјутер.

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1 maple leaf гарланд 66".ОСВЕЖУВАЊЕ ДИЗАЈН : да се Создаде окофаќање и освежување партија со�

DEN 130.80