• Неодамнешно
YUGHJFEN Божиќ Украси Цртан филм Среќен Роденден Банер Писмо во Облик на Партиски Знамиња Бел Гарланд Знамиња Родендени Партија Материјали Декорации

YUGHJFEN Божиќ Украси Цртан филм Среќен Роденден Банер Писмо во Облик на Партиски Знамиња Бел Гарланд Знамиња

Buyers rating:
DEN 605.76

Количина на стоки

"1.Нашиот Божиќ соба декорација се совршени како божиќ маса декорации, Божиќ прозорец украси, камин Божиќ украси, Новогодишни таванот украси, или виси од Божиќ гарланд. 2.На baubles може да се користи за Божиќ, забави, свадби, ангажмани, годишнини, родендени, итн.Елка украси baubles се идеални за декорација. 3. божиќ дрво декорации се многу погодни за украсување на целиот елка. 4.користење на повеќе прецизни технологија на обработка.Божиќ baubles не се лесно да се скрши, се многу практични, и може да се збогати вашиот Божиќ и празник декорација.тие ќе создадат поканува атмосфера во која ќе бидете сигурни дека да се импресионира вашите гости. 5.може да се применат за да ги красат елка, венец, цветни аранжмани, табела централен и фото реквизити, и погодна за многу прилики, како на пример трговски центар, Божиќ партија, свадба, роденден.Најдобрите избори,да ви даде незаборавно роденден!Материјал : paper Weight : 40g Size : 13*18cm Total должина : 1.8 m Package Вклучува : 1 Сет гарланд + rope Notice : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.2.Ве молиме овозможи 1mm разлики поради прирачник за мерење.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

AEBDF Нордиските Симулација Зелени Растенија Шумски Гарланд Декорација Pendant Прозорец Соба Вратата Ѕид Декорација
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

AEBDF Нордиските Симулација Зелени Растенија Шумски Гарланд Декорација Pendant Прозорец Соба Вратата Ѕид Декорација

Користи пластичен материјал, безбедно и трајно да ја користите.На декоративен венец може да се користи �

DEN 7135.68
80Mm 230V Ac 50/60Hz Боксер Фан
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

80Mm 230V Ac 50/60Hz Боксер Фан

Ова е вистински ОЕМ (Original Equipment Manufacturer) дел.Гарланд и НИ Спектар комерцијални кујната опрема карактерист

DEN 6972.48
Maple Leaf Виси Гарланд | Multicolor | 1 Компјутер.
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Maple Leaf Виси Гарланд | Multicolor | 1 Компјутер.

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1 maple leaf гарланд 66".ОСВЕЖУВАЊЕ ДИЗАЈН : да се Создаде окофаќање и освежување партија со�

DEN 130.80