• Неодамнешно
6 Парчиња Сребрена Пеперутка Виси Гарланд 79 Долги Нозе, 3D Хартија Bunting Банер Хартија Пеперутка Garlands Пеперутка Гарланд Украси за Годишнината Ангажман Партија Свадба

6 Парчиња Сребрена Пеперутка Виси Гарланд 79 Долги Нозе, 3D Хартија Bunting Банер Хартија Пеперутка Garlands

Buyers rating:
DEN 263.76

Количина на стоки

Пакет на информации : ќе добиете 6 дела од сребрена пеперутка виси garlands, секој со 24 хартија пеперутки на различни големини, и секој банер гарланд е за 13.1 нозе/ 4 метри; На доволни количини може лесно да ги исполни вашите партија декорација потреби, и може дури да ги споделите со вашите пријатели.Сигурен материјал : овие пеперутки се поврзани во серија од страна на квалитетот памук јаже, кои се лесни, но доволно силни и не ќе бидат расфрлани лесно, и пеперутките се направени од хартија, кои се цврсто прикачени заедно, нема да исчезнат или да се деформира лесно, и нема да имаат непријатен мирис, која може да се примени за вашата партија декорација со доверба.Око-фаќање на дизајн : ние дизајниравме 24 парчиња хартија пеперутки на секоја 3 D хартија bunting банер; Овие пеперутки имаме 2 различни големини, кои се 4.7 инчи и 3 инчи големина; Тие се организира наизменично, и да бараат повеќе живописни и убави, и тие може да блесне под осветлување на светлата, многу примамливо.Убаво партија декорација : овие хартија пеперутка garlands има елегантен изглед и убава форма, кои се погодни за различни декоративни стилови; Тие можат да се применат за бебе туш, свадби, родендени, или други прослави, со бајка романтична атмосфера за вашата декорација.Лесно да се откажам : овие пеперутка гарланд украси имаат сигурен квалитет и се многу лесен за употреба; Вие само треба да се поправи 2 завршува на гарланд знаме на целните место, како што се вашиот плафон, ѕид, прозорец, итн., и да ги исклучи веднаш по партија, која може да се применуваат постојано.Подарок избор : Со сигурен квалитет и атрактивен изглед, сребрена пеперутка гарланд банери се многу популарни меѓу луѓето, погоден за давање на вашето семејство, пријатели, соученици и колеги како housewarming подароци, свадба подароци и роденденски подароци, за да го споделат радоста на партијата заедно.3 D дизајн : двоен двострано пеперутка хартија виси bunting банери се направени од хартија со металик сјај, виткање пеперутка крилја може да се покаже 3 D ефект, хартија пеперутка garlands исто така, може да се покаже 3 D ефект со повлекување на јажиња кои го поврзете заедно, која ќе го направи вашиот дом декорација полн со елеганција и убавина.Карактеристики : Материјал : paper Color : silver Size : за 13.1 нозе/ 4 метри, each Package вклучува : 4 x Сребрена пеперутка виси garlands Note : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот се прикажува.Ликвидација на ризик може да постои, ве молиме чувајте го подалеку од дофат на деца под 3 години.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

AEBDF Нордиските Симулација Зелени Растенија Шумски Гарланд Декорација Pendant Прозорец Соба Вратата Ѕид Декорација
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

AEBDF Нордиските Симулација Зелени Растенија Шумски Гарланд Декорација Pendant Прозорец Соба Вратата Ѕид Декорација

Користи пластичен материјал, безбедно и трајно да ја користите.На декоративен венец може да се користи

DEN 7135.68
Нови 2.7 M Дрво Виси Украс Ратан LED Шарени Декорација за Божиќ Свадба Партија Дом Отворено Гарланд Венец Декорација
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Нови 2.7 M Дрво Виси Украс Ратан LED Шарени Декорација за Божиќ Свадба Партија Дом Отворено Гарланд Венец Декорација

Оваа ратан декорација е рачно изработени, обично 3537 топки.Ова е една прекрасна многу ефикасен декорациј

DEN 887.76
80Mm 230V Ac 50/60Hz Боксер Фан
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

80Mm 230V Ac 50/60Hz Боксер Фан

Ова е вистински ОЕМ (Original Equipment Manufacturer) дел.Гарланд и НИ Спектар комерцијални кујната опрема карактерист

DEN 6972.48