• Неодамнешно
Навивам Чувар Оригинални Течни Styler - целосна Контрола Во Сите Временски Услови Дефинирани, Frizz-Слободен Кадрици, Без Производот да се Изгради-До 8 мл

Навивам Чувар Оригинални Течни Styler - целосна Контрола Во Сите Временски Услови Дефинирани, Frizz-Слободен

Buyers rating:
DEN 456.00

Количина на стоки

ФОРМУЛИРАН ЗА ДОБРО ДЕФИНИРАНИ, FRIZZ-СЛОБОДЕН КАДРИЦИ : Сувост причини кои се надвор од контрола и frizzy коса.Навивам Чувар содржи најквалитетни состојки, обезбедува frizz контрола и навивам дефиниција.ПОВТОРНО се АКТИВИРА СО ВОДА : Curl Чувар Оригинални reactivates со вода со апсолутно никаков производ build-up, дозволувајќи им на неколку дена на голем стил.ЕФИКАСНИ ВО ВИСОКА ВЛАЖНИ ВРЕМЕНСКИ УСЛОВИ : Curl Чувар Оригиналот ќе се изврши 100% од времето, на секој кадрава главата, во сите временски услови.СИЛИКОНИ-СЛОБОДНО : Curl Чувар е серија на производи кои се креирани со користење само на високо-квалитетни состојки.Нашата формула е силиконска слободни, и нашите производи никогаш не се тестираат врз животни.Состојките се biodegradable и безбедно и нежни доволно за секојдневна употреба.НЕМА ПРОИЗВОД start-UP : Curl Чувар Оригиналот е на база на вода формула која контроли frizz без мерење на вашата коса надолу или оставајќи зад леплива остатоци.Reactivates кога ќе го потиснат насоки да се изедначи надолу непослушните се заклучува.Рацете надолу, најдобра "award-winning" навивам за дефинирање на styler што ги држи кадрици прекрасни секојдневието!.Совршен за брановидна да тесни кадрици.Чешел Навивам Чувар преку влажна коса од коренот до завршува за уште апликација.За многу frizzy коса, користете дополнителни производ.Помалку движење, кое се јавува за време на првите 15 минути, поголема контрола ќе мора во текот на frizz.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Schwarzkopf [3D] Мажите Силно се Одржи Гел 150ml
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Schwarzkopf [3D] Мажите Силно се Одржи Гел 150ml

Силни се одржи гел за мажи.Создава остри структурирана форми.Сјај заврши.Schwarzkopf 3 DMEN Силна Одржи Гел 5.1 Ун

DEN 376.56
Ostia Собирање на Косата Калапи Паста 4oz
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ostia Собирање на Косата Калапи Паста 4oz

Фирма задржете.Не хрупкави се чувствуваат.Paraben слободни.Фирма уште обликво можност паста што дава макси

DEN 480.00
Curlisto®- Structura Лосион (32 мл)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Curlisto®- Structura Лосион (32 мл)

Алкохолслободен лосион дефинира кадрици и се бори против влажност без вкочанетост или frizz.Ја подобрува

DEN 1200.00
OUAI Завршувањето Crème. Овој Лесен Хидратантен Крем Заштитува од Топлина Стил, Додека Мазнење Сува, Сплит Завршува
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

OUAI Завршувањето Crème. Овој Лесен Хидратантен Крем Заштитува од Топлина Стил, Додека Мазнење Сува, Сплит Завршува

OUAI Завршувањето Crème.Лесен крем кој може да го направи тоа сите – мазна сува завршува, скроти frizz, додадет

DEN 576.00
Ел Abono Коса Ѓубриво Стил Крем
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ел Abono Коса Ѓубриво Стил Крем

Направени со гордост во Доминиканската Република.Го Стимулира Растот.Го Зајакнува Коренот На Косата.Friz

DEN 239.76