• Неодамнешно
Бумбари и Бумбари Навивам Дефинирање Павлака, 250 ml, Флорални Темно Сина, 8.5 fl мл (Пакување од 1)

Бумбари и Бумбари Навивам Дефинирање Павлака, 250 ml, Флорални Темно Сина, 8.5 fl мл (Пакување од 1)

Buyers rating:
DEN 1005.60

Количина на стоки

Флексибилни кадрици.Moisturised.Медиум за груба коса.Земја На Потекло : Сад.Исто moisturising, дефинирање на формула која ја сакаме, но со нов изглед.Оваа богата УВ заштитен крем помага да се создаде moveable кадрици без криза - додека заштитен против сушење ефекти на сонцето.Hydrasculpt се вклопуваат и путер и масло мешавина комбинираат влага и стил бенефиции, длабоко хидрат коса, намалување на frizz, и да додадете сјај.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Ел Abono Коса Ѓубриво Стил Крем
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ел Abono Коса Ѓубриво Стил Крем

Направени со гордост во Доминиканската Република.Го Стимулира Растот.Го Зајакнува Коренот На Косата.Friz

DEN 239.76
Ostia Собирање на Косата Калапи Паста 4oz
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ostia Собирање на Косата Калапи Паста 4oz

Фирма задржете.Не хрупкави се чувствуваат.Paraben слободни.Фирма уште обликво можност паста што дава макси

DEN 480.00