• Неодамнешно
Џон Frieda Frizz Леснотија Навивам Reviver Косата, го Подобрува Кадрици, Мек, Флексибилен Чекање, Мус за Кадрава или Frizzy Коса, 7.2 Унци, Алкохол-Бесплатно, Порибување Stuffer

Џон Frieda Frizz Леснотија Навивам Reviver Косата, го Подобрува Кадрици, Мек, Флексибилен Чекање, Мус за Кадрава

Buyers rating:
DEN 174.96

Количина на стоки

Го ПОДОБРУВА И MOISTURIZES КАДРИЦИ - Curl Reviver Мус продолжува непречено да се оживее кадрици и придавам влогови оставајќи ја косата со мека, допирни задржете.ФЛЕКСИБИЛНИ И ДОПИРНИ ЗАДРЖЕТЕ - Создава дефиниција, отскокнување и сјај, подобрување на вашиот физички навивам, ringlet или бран со флексибилни и допирни задржете.Совршен за стилизирање навивам и брановидна коса видови.АЛКОХОЛ-СЛОБОДЕН СТИЛ МУС - Нашите алкохол-бесплатно, frizz-кротењето формула е безбедно да се користи и оди на меки додека негување на косата и враќање на влага назад во вашите кадрици.ИСПОЛНЕТ СО ABYSSINIAN МАСЛО - Ова мус tames вашиот frizz како тоа форми на вашиот стил, па вашите кадрици изгледа најдобро во текот на целиот ден.ДЕФИНИРАНИ КАДРИЦИ БЕЗ ВКОЧАНЕТОСТ - Откријте структурирана и дефинирани кадрици.Не се решат за вкочанетост, користете Frizz Леснотија Reviver Мус за moveable отскокнување.Салон за убавина-контрола на квалитетот и задржете за природен изглед кадрици.Се зголемува управливост, па дури и тешка коса реагира брзо и лесно да стајлинг знаци.Ја враќа отскокнување да уморни кадрици и бранови.Energizes и форми кадрици како што tames frizz и додава сјај.Со термички protectant и УВ филтер.Донесе отскокнување назад до вашиот кадрици.Џон Frieda Frizz Леснотија Навивам Reviver Мус создава мека, дефинирани, природен изглед дефиниција, за сјајна и frizz-слободен кадрици или ringlets.Формулиран за кадрава и frizzy коса, нашите Навивам Reviver Мус ќе заклучите во влага, додека подобрување на кадрици и кротењето на вашиот frizz.Алкохол-слободен формула нема да тежат коса надолу или сув излезе.Мала количина работел во влажна коса дава здрав изглед, еластичен, сјајни кадрици.Работи најдобро кога се користи на влажна коса, која воздух сушени или удар сушен со дифузор Задоволство да се Гарантира.Ограничувањата може да се применат.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Ostia Собирање на Косата Калапи Паста 4oz
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ostia Собирање на Косата Калапи Паста 4oz

Фирма задржете.Не хрупкави се чувствуваат.Paraben слободни.Фирма уште обликво можност паста што дава макси

DEN 480.00
OUAI Завршувањето Crème. Овој Лесен Хидратантен Крем Заштитува од Топлина Стил, Додека Мазнење Сува, Сплит Завршува
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

OUAI Завршувањето Crème. Овој Лесен Хидратантен Крем Заштитува од Топлина Стил, Додека Мазнење Сува, Сплит Завршува

OUAI Завршувањето Crème.Лесен крем кој може да го направи тоа сите – мазна сува завршува, скроти frizz, додадет

DEN 576.00