• Неодамнешно
Мелени Стакло Нерегуларни Метален Чипови Sprinkles Буци Сјајот Светло Розова 100g 2-4mm за Помине Уметност Занает DIY Вазна Додатен Епоксидна Смола Мувла Scrapbooking Накит Одлук?

Мелени Стакло Нерегуларни Метален Чипови Sprinkles Буци Сјајот Светло Розова 100g 2-4mm за Помине Уметност Занает

Buyers rating:
DEN 2073.60

Количина на стоки

Материјал : Металик Боја Мелени Стакло, со висок квалитет и добро направени.Искра совршено!Стаклото е падна, па нема остри рабови.Висок квалитет на стаклото се нетоксични, не-радиоактивни и целосно безопасен за употреба.Металик Боја Мелени Стакло Големина : неправилни чипови,големина околу 2-5мм,Различни сјајна боја,100g пакување во една пластична кутија,повеќе од 1000piece чипови за вас DIY.Добро пакет во кутија може да се easlier да се носат и продавница.Буци Сјајот Одличен за сите видови на декорација како што се Пополнување смола производ,ноктите уметност, уметност работа, декорација производи, декорирање епоксидна работ, Scrapbooking.создавање, вазна додатен, уметности & занаети и многу повеќе.совршен за geode смола coasters,накит одлуки.Исто така може да се користи во мозаик, уметност, занает и дома декорирање.Тоа е да се создаде една богата во потрага ремек-дело.сјај и искра на овие е Ridonculous!.ОБЕЗБЕДУВА ТЕКСТУРА : Тие се потешки и ќе потоне на дното од вашиот смола.Тие имаат совршено тежина да остане точно каде тие се поставени и имаат оптимална големина за да не штрчи над актерите смола слој.ГАРАНЦИЈА : 90 ДЕНА ПАРИ НАЗАД ГАРАНЦИЈА Замена Гаранција, Ако не се 100% се Задоволи со Купување на Било Причина со Пријателски Услуги на Клиентите.Добредојдовте на Шопинг и да прават Бизнис со Cmidy Директна.Боја : Светло Розова | Големина : 2-4mm.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат