• Неодамнешно
12 Стилови Сјајот Sequins за Смола, Gartful Светкавиот Занает Sequins, Смола Накит Изработка на Материјали за Полнење за DIY Уметнички Проекти, Ноктите Уметност, Забава Декораци

12 Стилови Сјајот Sequins за Смола, Gartful Светкавиот Занает Sequins, Смола Накит Изработка на Материјали за

Buyers rating:
DEN 1574.40

Количина на стоки

12 СТИЛОВИ - Карактеристики 12 шишиња жив смола sequins, црвена, розова, портокалова, зелена и слично, погоден за вашата различни уметнички проекти.СЈАЈОТ SEQUINS - Секој sequin може да имаат различна боја, тоа зависи од вашите агли.ШИРОКА ПРИМЕНА - занает, блеска sequins се совршени за епоксидна смола занаети DIY, епоксидни tumblers, лигите одлуки, помине уметност, на фестивалот, украси, мобилен телефон е случај, честитки, scrapbooking, итн.КАПАЦИТЕТ на - Секое шише тежина 10ml, доволно количество за вашите креативни потреби.ПАКЕТ - ќе добиете 12 шише sequins.Карактеристики Боја : црвена, розова, портокалова, зелена и сл Шема : 12 Стилови Тежина : околу 10g/шише Пакетот вклучува : 12 шишиња Употреба Накит одлуки Епоксидна Смола Помине Уметност Телото Уметност, Занает Проекти Шминка.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат