• Неодамнешно
Злато Мелени Стакло Сјај за Епоксидна Смола, JBEIY 7.05 Оз 2-4mm Нерегуларни Метален Занает Сјајот, за DIY Уметност Занает, Ноктите, Вазна Додатен, Накит Одлуки, Ѕид Декораци

Злато Мелени Стакло Сјај за Епоксидна Смола, JBEIY 7.05 Оз 2-4mm Нерегуларни Метален Занает Сјајот, за DIY Уметност

Buyers rating:
DEN 239.76

Количина на стоки

[Златни Метални Мелени Сјајот] Ова е златна нерегуларни искршено стакло, додавајќи дека кога ќе се направи тоа со рака ќе направи вашата работа повеќе прекрасни.Блескави сјајот ќе донесе луксузен и убава визуелен впечаток на вашиот DIY занаети. [Карактеристики на производот] големината на една чаша сјајот е за 2-4mm, и вкупната тежина е 7.05 мл/200g.Секое скршено стакло е нередовно облик и има метален текстура, која го подобрува уметнички жалба. [Широко се користи] Грутка флеш е погодна за разни украси, како што се сликарството, епоксидни мувла, ноктите уметност, вазна пополнување, дома декорација, накит одлуки и други занаети.Тоа е многу погоден за занает љубовници, може да се широко се користат во ракотворби, празник украси и на било кое место сакате да аплицирате, да додадете уметнички ефекти за вашето производство. [Високо-квалитетни стакло материјал] Овој златен сјај е направен од високо-квалитет стакло и природни пигменти.Главните компоненти на стакло се силициум диоксид и други оксиди.Производот е невкусна, не згаснат, и може да се задржи ефект за долго време.Иако тоа е стакло материјал, нејзините рабови не се остри, така што нема потреба да се грижите за безбедноста. [По-продажбата на гаранција] Ако производот што сте го добиле има скршени пакување или други проблеми, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обезбеди целосна наплата или слободна замена.Боја : Злато.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат