• Неодамнешно
KittyKraft 5 Парче Дополнителна парична Казна Сјајот Сет (Holographic Колекција)- Вклучува Сребро, Злато, Розова, Сина и Виолетова Holographic Сјај - Совршени за Занаети и Лигите

KittyKraft 5 Парче Дополнителна парична Казна Сјајот Сет (Holographic Колекција)- Вклучува Сребро, Злато, Розова,

Buyers rating:
DEN 479.76

Количина на стоки

Висок-квалитет, екстра добро, не-токсични сјајот во прав Вклучува 5 убава и уникатна holographic бои.Голема Вредност!Сет вклучува 5 пластични шишиња, секој содржи 65g (2.3 мл) на сјај.Вкупно 325g на сјај.Совршен за уметности, занаети, старо резервации, картички, украси, училиште, и DIY проекти.Додава искра и текстура на било каков проект.Вклучува пластична кутија за складирање за лесно организација.Шишиња имаат посипете блузи, за лесна апликација.На Kitty Kraft 5 Парче Дополнителна парична Казна Сјајот Колекција носи различни тематските бои на сјајот на било занает проект!Оваа делукс сјајот сет содржи голема количина на 5 тематските сјајот бои.Со нашите посипете блузи, може да се применува малку, или колку сјајот како што сакаш.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат