• Неодамнешно
Renfio Ултра парична Казна Сјајот Метален Прав Блеска МИЛЕНИЧЕ Шушка Занаети Sequins Епоксидна Смола Пигмент 1/128 0.008 0.2 мм Чипови Прашина за Гимнастик Лигите Сликаната Де?

Renfio Ултра парична Казна Сјајот Метален Прав Блеска МИЛЕНИЧЕ Шушка Занаети Sequins Епоксидна Смола Пигмент

Buyers rating:
DEN 210.96

Количина на стоки

✅Безбедни и Не-токсични - Ултра парична казна најголемиот дел сјајот на прашина, прав е безбедна и не-токсични, без мирис и не ќе се топи и избледи со текот на времето.Тоа може да се користи со возрасни и деца за да додадете сјај на живот. ✅Запечатени Торба за Пакување - Секоја торба на супер holographic superfine прав блеска содржи 7 Оз (200g) совршено, и торба е запечатен со запечатување лента, така што останатите рачно изработени прав е подобро да се чуваат.Тоа е, исто така, повеќе простор за заштеда да се носат. ✅Различни Бои на Располагање - флеш најголемиот дел искра буре има блескави, долго-траен сјај, и постојат различни бои за да изберете од, која ќе го направи вашиот занает уникатни и роман. ✅Широко Апликација - Убава флеш дополнителна парична казна confetti се идеални за било кој тип на силиконски калап, совршен за украсување кристален смола coasters, Tumblers, нокти, коса и правење на мобилен телефон случаи.Исто така, може да се користи за бои, мозаици, вештини, занаети и куќа оркестарот. ✅Renfio 100% Обезбедување на Квалитет - за Било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа и 100% гаранција за враќање на парите ќе бидат обезбедени ако производот е има сериозни проблеми со квалитетот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат