• Неодамнешно
2.4 G Безжичен Глушец со Симпатична Модел Дизајн за Сите Лаптопи и Десктоп компјутери со Нано Приемникот - Рамни Цвет Дизајн Цвеќиња

2.4 G Безжичен Глушец со Симпатична Модел Дизајн за Сите Лаптопи и Десктоп компјутери со Нано Приемникот - Рамни

Buyers rating:
DEN 359.76

Количина на стоки

За десктоп, лаптоп,Macbook и други уреди ја поддржуваат USB. 2.4 GHz безжична технологија обезбеди долги и преку USB приемник.лесно за патување надвор за работа, одговорно копчиња обезбедува светлина кликнете со помалку бучава.Нано Приемникот.Ве молиме посетете ја нашата продавница, кои имаат различен модел дизајн.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

2.4 G Безжичен Глушец со Симпатична Модел Дизајн за Сите Лаптопи и Десктоп компјутери со Нано Приемникот - Зелена
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

2.4 G Безжичен Глушец со Симпатична Модел Дизајн за Сите Лаптопи и Десктоп компјутери со Нано Приемникот - Зелена

За десктоп, лаптоп,Macbook и други уреди ја поддржуваат USB 2.4 GHz безжична технологија обезбеди долги и преку U

DEN 359.76
ECHTPower Батерија Ергономски Глушец, 2.4 G Безжична Вертикална Глувчето-да се Намали на Зглобот Болка, 3 Прилагодливи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ECHTPower Батерија Ергономски Глушец, 2.4 G Безжична Вертикална Глувчето-да се Намали на Зглобот Болка, 3 Прилагодливи

【Plug and Play】Постои Нано USB приемник на дното на глувчето.Ве молиме обидете се да го замени приемникот со п

DEN 575.76
Microsoft Wireless Mobile Глувчето 1850 - Црна (U7Z-00001)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Microsoft Wireless Mobile Глувчето 1850 - Црна (U7Z-00001)

Дизајниран за удобност и преносливост.За лево или десно раце употреба.Вградена меморија за нано transceiver.

DEN 347.52