• Неодамнешно
2.4 G Безжичен Глушец со Симпатична Модел Дизајн за Сите Лаптопи и Десктоп компјутери со Нано Приемникот - Зелена Ткаенина црвена Роза

2.4 G Безжичен Глушец со Симпатична Модел Дизајн за Сите Лаптопи и Десктоп компјутери со Нано Приемникот - Зелена

Buyers rating:
DEN 359.76

Количина на стоки

За десктоп, лаптоп,Macbook и други уреди ја поддржуваат USB. 2.4 GHz безжична технологија обезбеди долги и преку USB приемник.лесно за патување надвор за работа, одговорно копчиња обезбедува светлина кликнете со помалку бучава.Нано Приемникот.Ве молиме посетете ја нашата продавница, кои имаат различен модел дизајн.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Кенсингтон Глувчето-in-a-box USB
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Кенсингтон Глувчето-in-a-box USB

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 514.56
Microsoft Wireless Mobile Глувчето 1850 - Црна (U7Z-00001)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Microsoft Wireless Mobile Глувчето 1850 - Црна (U7Z-00001)

Дизајниран за удобност и преносливост.За лево или десно раце употреба.Вградена меморија за нано transceiver.

DEN 347.52
Цреша Jw-T0100 Компјутерски Глушец
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Цреша Jw-T0100 Компјутерски Глушец

Енергијазаштеда на 2.4 GHz безжична глувчето со практични Нано USB receiver The ЦРЕША MW 3000 е вашиот напредни безжи

DEN 2398.80
ECHTPower Батерија Ергономски Глушец, 2.4 G Безжична Вертикална Глувчето-да се Намали на Зглобот Болка, 3 Прилагодливи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ECHTPower Батерија Ергономски Глушец, 2.4 G Безжична Вертикална Глувчето-да се Намали на Зглобот Болка, 3 Прилагодливи

【Plug and Play】Постои Нано USB приемник на дното на глувчето.Ве молиме обидете се да го замени приемникот со п

DEN 575.76