• Неодамнешно
CHINEIN Патување Чадор Auto Open Компактен Виткање Сонцето & Дожд Заштита на Черепот Црвено Отровна Змија

CHINEIN Патување Чадор Auto Open Компактен Виткање Сонцето & Дожд Заштита на Черепот Црвено Отровна Змија

Buyers rating:
DEN 767.76

Количина на стоки

Направени од Издржлив Алуминиум, Fiberglass и 100% Pongee.Увезени.Увезени,Направени од издржлив алуминиум, fiberglass и 100% Pongee.Целосна големина на патување чадор затвора да компактна големина.Крошна автоматски се отвора/затвора на допир на едно копче.Мерки 11-инчи долго кога целосно затворена.Мек зафат рачка за удобно чекање; врвка за околу рака за hands-free сметководствена. -Здраво драги, ајде да побегне!-Нема.врне надвор!-Не грижете се, имам CHINEIN чадор!Можеби можете исто така ќе треба CHINEIN Чадор за романтично патување.Тоа те штити, без било fussy ракување или маневри.Лесно притискање се отвора или влечење колабира на рамката.Крошна е комплетно водоотпорен, дури и во повеќето torrential rainstorm.На pongee полиестер ткаенини не само што се заштитува од вода од бие го исклучите, но тоа е, исто така, нечистотија и УВ-зраци доказ, и тоа суши брзо.На fiberglass вратило и ребра обезбеди дополнителна безбедност во случај на молња бура.Капата е доволно мала да се вклопи во вашата торба.Тоа, исто така, ќе се дополнуваат вашиот стил ако рака-врши.Во 11 инчи во должина и помалку од една фунта во тежина, тоа е лесен додаток, дали во кеса или во вашата рака.Нашите CHINEIN патување чадор е тенок избор без компромис.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

NFL Green Bay Packers Авто Виткање Чадор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

NFL Green Bay Packers Авто Виткање Чадор

Официјално лиценцирани од страна на МАК 42" авто виткање чадор.Колабира да се вклопат во мала торба или т

DEN 955.20