• Неодамнешно
CHINEIN Патување Чадор Auto Open Компактен Виткање Сонцето & Дожд Заштита Калинка Семиња, Мед давидовата Ѕвезда

CHINEIN Патување Чадор Auto Open Компактен Виткање Сонцето & Дожд Заштита Калинка Семиња, Мед давидовата Ѕвезда

Buyers rating:
DEN 767.76

Количина на стоки

Направени од Издржлив Алуминиум, Fiberglass и 100% Pongee.Увезени.Увезени,Направени од издржлив алуминиум, fiberglass и 100% Pongee.Целосна големина на патување чадор затвора да компактна големина.Крошна автоматски се отвора/затвора на допир на едно копче.Мерки 11-инчи долго кога целосно затворена.Мек зафат рачка за удобно чекање; врвка за околу рака за hands-free сметководствена.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

NFL Green Bay Packers Авто Виткање Чадор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

NFL Green Bay Packers Авто Виткање Чадор

Официјално лиценцирани од страна на МАК 42" авто виткање чадор.Колабира да се вклопат во мала торба или т

DEN 955.20