• Неодамнешно
KAKAKE Прав Багер, 0.5 mm Дупка во Прав Shaker 304 од не ' Рѓосувачки Челик за Брашно

KAKAKE Прав Багер, 0.5 mm Дупка во Прав Shaker 304 од не ' Рѓосувачки Челик за Брашно

Buyers rating:
DEN 239.76

Количина на стоки

★★★★★【Материјал】Користење на 304 нерѓосувачки челик, со голема сила, добра цврстина, висока температура отпор. ★★★★★【Употреба】резервоарот тело и нето поклопецот се усогласени со snap на позиција, притиснете и ротирање за да го заклучите. ★★★★★【Сигурен】Внатрешни бранеа обработка, не се лизга, двојно snap на позиција е повеќе фирма. ★★★★★【Високи Перформанси】брашно сито има тесна мрежа, па дури и дистрибуција, и фино sieved брашно има добар ефект на готовиот производ. ★★★★★【Outlook】површината усвојува полирање технологија, која е мазна и убава.Функција : 1. Резервоарот тело и нето поклопецот се усогласени со snap на позиција, притиснете и ротирање за да го заклучите.2. Брашно сито има тесна мрежа, па дури и дистрибуција, и фино sieved брашно има добар ефект на готовиот производ.3. Внатрешни бранеа обработка, не се лизга, двојно snap на позиција е повеќе фирма.4. Користење на 304 нерѓосувачки челик, со голема сила, добра цврстина, висока температура отпор.5. Површината усвојува полирање технологија, која е мазна и убава.Спецификација : Предмет Тип : Прав Shaker Material : Нерѓосувачки Steel Color : Како што е прикажано во picture Product Големина : Прибл. 8x6x6cm / 3.1x2.4x2.4in Hole Дијаметар : Прибл.0.5 mm / 0.02 in Weight : Прибл. 81g / 2.9 oz Suitable за : Вовлекува брашно, какао во прав, matcha во прав, кафе powder Package Листа : 1 x Прав Shaker1 x Lid Note : 1. Ве молиме овозможи 1‑2in грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат