• Неодамнешно
Круг Тип Мачка Catnip Нула Одбор Помине Scraper Мат Кревет Играчка Мачки Scratcher Брановидни Хартија Маче Подлога Остатокот Милениче Материјали

Круг Тип Мачка Catnip Нула Одбор Помине Scraper Мат Кревет Играчка Мачки Scratcher Брановидни Хартија Маче Подлога

Buyers rating:
DEN 664.80

Количина на стоки

Големина : S-32x6cm.М-36x8cm.L-41x10cm.Материјал : брановидни хартија.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН SCRATCHER : Lounge & Scratcher 2 во 1. Оваа картонот парче двојки како мачка scratcher и дневна.Ја задоволи вашата мачка е природен гребење инстинкти, додека намалување на ризикот од оштетување на вашите теписи, завеси и мебел.Акција за повлекување на вашиот мебел, со давање на вашата мачка овој круг Мачка Scratcher Кревет!.unaque САД ОБЛИКОТ : На unaque тркалезна форма го прави тоа не е само лесен за вашата мачка да ги користат, но исто така и повеќе удобен за вашата мачка да седат во.На чинијата во форма на дизајн контури на вашата мачка тело, нудејќи вашата мачка удобно и мирно место за одмор.БЕЗБЕДНО, ЛЕСНИ & ЗДРАВ - Направени од висока густина рециклираат, не-токсични картонот што е повеќе густа и Durablel од другите, мачките може да се чувствува, да се сфати, се тркалаат и се искачи на оваа мачка scratcher, и да се задржи здрав мачка ноктот по гребење вежба.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

PROKTH Пет Нула Штитови Анти - Гребење Троседот Подлога за Заштита на Подлога Мебел Заштита на Тапациран Заштитник
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

PROKTH Пет Нула Штитови Анти - Гребење Троседот Подлога за Заштита на Подлога Мебел Заштита на Тапациран Заштитник

【Екопријателски и издржливи】 мебел заштитници се со висок квалитет, свитливи, флексибилни и јасно вин

DEN 366.48
Круг Гребење Мачка Одбор Брановидни Отпорен На Гребење Мачка Кревет Заменливи Домашно Милениче Мачка Играчка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Круг Гребење Мачка Одбор Брановидни Отпорен На Гребење Мачка Кревет Заменливи Домашно Милениче Мачка Играчка

ГОЛЕМИНА : S33x33x7 CM.L40x40x10 CM.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН SCRATCHER : Lounge & Scratcher 2 во 1 Оваа картонот парче двојки како мачка s

DEN 1322.40
BIZS Круг Мачка Нула Подлога Брановидни Маче Кревет Заштита Милениче Триење Канџи Отпорно на Гребење Мачка Играчка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

BIZS Круг Мачка Нула Подлога Брановидни Маче Кревет Заштита Милениче Триење Канџи Отпорно на Гребење Мачка Играчка

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН SCRATCHER : Lounge & Scratcher 2 во 1 Оваа картонот парче двојки како мачка scratcher и дневна.Ја задовол

DEN 2095.20