• Неодамнешно
Круг Сад Тип Мачка Catnip Нула Одбор Помине Scraper Мат Кревет Играчка Мачки Scratcher Брановидни Хартија Маче Подлога Остатокот Милениче Материјали

Круг Сад Тип Мачка Catnip Нула Одбор Помине Scraper Мат Кревет Играчка Мачки Scratcher Брановидни Хартија Маче

Buyers rating:
DEN 1612.80

Количина на стоки

Тоа може да се привлечат вашата мачка да ја одиграм.Направени на брановидни одбор, не грижете се за повреда на мачка прсти, кат нема да swallaw тоа и тоа е олеснување за мачката дефекација.Мала тежина со саќе бран дизајн, издржлива и носи повеќе да се забавуваат на вашата мачка.Заштитете го вашиот мебел од гребење.Ја задоволи вашата мачка е природен гребење инстинкти.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

BIZS Круг Мачка Нула Подлога Брановидни Маче Кревет Заштита Милениче Триење Канџи Отпорно на Гребење Мачка Играчка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

BIZS Круг Мачка Нула Подлога Брановидни Маче Кревет Заштита Милениче Триење Канџи Отпорно на Гребење Мачка Играчка

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН SCRATCHER : Lounge & Scratcher 2 во 1 Оваа картонот парче двојки како мачка scratcher и дневна.Ја задовол

DEN 2095.20
PROKTH Пет Нула Штитови Анти - Гребење Троседот Подлога за Заштита на Подлога Мебел Заштита на Тапациран Заштитник
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

PROKTH Пет Нула Штитови Анти - Гребење Троседот Подлога за Заштита на Подлога Мебел Заштита на Тапациран Заштитник

【Екопријателски и издржливи】 мебел заштитници се со висок квалитет, свитливи, флексибилни и јасно вин

DEN 366.48