• Неодамнешно
BIZS Круг Мачка Нула Подлога Брановидни Маче Кревет Заштита Милениче Триење Канџи Отпорно на Гребење Мачка Играчка Cama Gato

BIZS Круг Мачка Нула Подлога Брановидни Маче Кревет Заштита Милениче Триење Канџи Отпорно на Гребење Мачка Играчка

Buyers rating:
DEN 2095.20

Количина на стоки

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН SCRATCHER : Lounge & Scratcher 2 во 1. Оваа картонот парче двојки како мачка scratcher и дневна.Ја задоволи вашата мачка е природен гребење инстинкти, додека намалување на ризикот од оштетување на вашите теписи, завеси и мебел.Акција за повлекување на вашиот мебел, со давање на вашата мачка овој круг Мачка Scratcher Кревет!.UNAQUE САД ОБЛИКОТ : На unaque тркалезна форма го прави тоа не е само лесен за вашата мачка да ги користат, но исто така и повеќе удобен за вашата мачка да седат во.На чинијата во форма на дизајн контури на вашата мачка тело, нудејќи вашата мачка удобно и мирно место за одмор.БЕЗБЕДНО, ЛЕСНИ & ЗДРАВ - Направени од висока густина рециклираат, не-токсични картонот што е повеќе густа и Durablel од другите, мачките може да се чувствува, да се сфати, се тркалаат и се искачи на оваа мачка scratcher, и да се задржи здрав мачка ноктот по гребење вежба.Големина : 43*10cm Q : Е материјалот времето отпорни?Мислев на оставајќи го ова за мој Outdoorl мачки да се игра with A : Outdoorl мачките не треба нула подлога!Тие имаат целиот свет со нула!Овие се за внатрешна мачки, така што тие нема да нула мебел.П : дали вашата мачка навистина го користите како scratcher?A : јас имам четири мачки, и тие го користат и како scratcher и како мачка во кревет, веројатно, повеќе кревет од scratcher.П : Мојата мачка сака картон scratchers, но јас сум постојано правосмукалка shreds и тоа е слично на сјајот, тоа е насекаде!дали ова се направи со сечење збрка?О : Ова scratcher прави помалку рендан картон "glitter" : ) од друга картон scratchers но неколку рендан битови тоа создава имаат тенденција да останат во сад, па можете да го фрли надвор.Исто така, моите мачки сакаат да нап со нив и крзно тие носат исто така, останува во сад.Силно препорачувам овој производ.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

PROKTH Пет Нула Штитови Анти - Гребење Троседот Подлога за Заштита на Подлога Мебел Заштита на Тапациран Заштитник
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

PROKTH Пет Нула Штитови Анти - Гребење Троседот Подлога за Заштита на Подлога Мебел Заштита на Тапациран Заштитник

【Екопријателски и издржливи】 мебел заштитници се со висок квалитет, свитливи, флексибилни и јасно вин

DEN 366.48