• Неодамнешно
Круг Гребење Мачка Пост Scratcher Картон Кревет Мачка Scraper Трајни Гребење Влошки Одбор Мачка Играчка Мебел Троседот Заштитник

Круг Гребење Мачка Пост Scratcher Картон Кревет Мачка Scraper Трајни Гребење Влошки Одбор Мачка Играчка Мебел

Buyers rating:
DEN 453.12

Количина на стоки

Зачувај Вашиот Мебел : Задоволни мачки' гребење инстинкт, донесе вашиот омилен кожен пријател на здрава канџи, место за ослободување на стрес и одлична вежба.Заштеда на мебел и теписи од мачки, бидејќи тие се "природни картон" од дома.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН SCRATCHER : Lounge & Scratcher 2 во 1. Оваа картонот парче двојки како мачка scratcher и дневна.Ја задоволи вашата мачка е природен гребење инстинкти, додека намалување на ризикот од оштетување на вашите теписи, завеси и мебел.Акција за повлекување на вашиот мебел, со давање на вашата мачка овој круг Мачка Scratcher Кревет!.UNAQUE САД ОБЛИКОТ : На unaue тркалезна форма го прави тоа не е само лесен за вашата мачка да ги користат, но исто така и повеќе удобен за вашата мачка да седат во.На чинијата во форма на дизајн контури на вашата мачка тело, нудејќи вашата мачка удобно и мирно место за одмор.БЕЗБЕДНО, ЛЕСНИ & ЗДРАВ - Направени од висока густина рециклираат, не-токсични картонот што е повеќе густа и потрајни од другите, мачките може да се чувствува, да се сфати, се тркалаат и се искачи на оваа мачка scratcher, и да се задржи здрав мачка ноктот по гребење вежба.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

PROKTH Пет Нула Штитови Анти - Гребење Троседот Подлога за Заштита на Подлога Мебел Заштита на Тапациран Заштитник
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

PROKTH Пет Нула Штитови Анти - Гребење Троседот Подлога за Заштита на Подлога Мебел Заштита на Тапациран Заштитник

【Екопријателски и издржливи】 мебел заштитници се со висок квалитет, свитливи, флексибилни и јасно вин

DEN 366.48