• Неодамнешно
Круг Тип Мачка Catnip Нула Одбор Помине Scraper Мат Кревет Играчка Мачки Scratcher Брановидни Хартија Маче Подлога Остатокот Милениче Материјали

Круг Тип Мачка Catnip Нула Одбор Помине Scraper Мат Кревет Играчка Мачки Scratcher Брановидни Хартија Маче Подлога

Buyers rating:
DEN 1821.60

Количина на стоки

Материјал : брановидни хартија.Големина : 32x6cm 36x8cm 41x10cm.Тежина : 430/700/1070g Количина : 1pc.Зачувај Вашиот Мебел : Задоволни мачки' гребење инстинкт, донесе вашиот омилен кожен пријател на здрава канџи, место за ослободување на стрес и одлична вежба.Заштеда на мебел и теписи од мачки, бидејќи тие се "природни картон" од дома.Мачка Scratcher за Внатрешна Мачки.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

PROKTH Пет Нула Штитови Анти - Гребење Троседот Подлога за Заштита на Подлога Мебел Заштита на Тапациран Заштитник
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

PROKTH Пет Нула Штитови Анти - Гребење Троседот Подлога за Заштита на Подлога Мебел Заштита на Тапациран Заштитник

【Екопријателски и издржливи】 мебел заштитници се со висок квалитет, свитливи, флексибилни и јасно вин

DEN 366.48