• Неодамнешно
Вратот Топло Загрева Шамија Масажа Шамија Зима Мажи Жени Греење Shawl Usb Smart Греење Вратот Потоплите Пригушувач Топлина Неколку Шамија

Вратот Топло Загрева Шамија Масажа Шамија Зима Мажи Жени Греење Shawl Usb Smart Греење Вратот Потоплите Пригушувач

Buyers rating:
DEN 475.20

Количина на стоки

90% Памук, 10% Rayon.Увезени.Прилагодливи затворање.Рака Мие. 【Зима и Топло】Одлична вратот потоплите дека не само што се загрева на вратот во зима, но, исто така, ги ублажува грчеви и болки во мускулите, што ќе ви овозможи да се опуштите на студени ноќи. 【Удобно Материјал】Високо-квалитетни фланелен боксери, нежен допир, топло и дише, кожата-friendly и удобен.Кожата-пријателски, мека, парична казна и мазна, пената на површината се формира бариера, што е тешко за ладно правец да навлезат, топлина зачувување. 【Лесен за употреба】Кога USB кабел е вклучен во, тоа може да се користи само со поврзување на USB порт уреди, како што се мобилни напојување, персонален компјутер и други 5 V ниска-напон на напојување на уреди, што е побезбедно да се користи. 【Брзо Греење】По притискање на прекинувачот за секунди, може да се почувствува топлина на температурата се шири во вратот за циркулацијата на крвта и удобно релаксација. 【Отворено Користи】Таа е погодна за активности на отворено во планинарење и тешка ладна клима за да се спречи вратот смрзнатини во ладно време.Тоа исто така важи и за луѓе кои се плашат од студ, тие веќе не се грижите за зима.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Рамото и Вратот Греење Подлога за Ублажување на Грлото на Зглобовите на Температура Подлога, Заштита од Прегревање,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Рамото и Вратот Греење Подлога за Ублажување на Грлото на Зглобовите на Температура Подлога, Заштита од Прегревање,

Греење Подлога за Болки и Болки во Мускулите Олеснување ▶️ Оваа електрични подлога помага да се ослобо

DEN 1456.80
shawl Електрични Подлога Електрична Топлина Заврши Врат Рамо Загрева Подлога Брзо Греење со Прилагодлива Температура
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

shawl Електрични Подлога Електрична Топлина Заврши Врат Рамо Загрева Подлога Брзо Греење со Прилагодлива Температура

Загрева во секунди и функции , обичај топлина терапија 2 страни се фланелен боксери нудат максимална уд

DEN 5313.84
Греење Влошки Електрична Ќебе за Болка Идеален за Грбот, Вратот и Рамото Релаксација, Прегревање Заштита Авто-Off/Машина
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Греење Влошки Електрична Ќебе за Болка Идеален за Грбот, Вратот и Рамото Релаксација, Прегревање Заштита Авто-Off/Машина

Ублажување на Болка, Болка и Вкочанетост ▶️греење подлога за жените и мажите може да помогне во олесну�

DEN 2371.20
Загреан Шамија за Мажите и Жените, Моќ Банка Полнење Вратот Греење Подлога Трети Опрема за Контрола на Температурата
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Загреан Шамија за Мажите и Жените, Моќ Банка Полнење Вратот Греење Подлога Трети Опрема за Контрола на Температурата

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Можете да се вратите ова�

DEN 359.52
Hand & Зглоб Загрева голема Заграда, на Зглобот Потоплите Електрично Загревани Заврши, Авто Исклучи Греење Подлога
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Hand & Зглоб Загрева голема Заграда, на Зглобот Потоплите Електрично Загревани Заврши, Авто Исклучи Греење Подлога

【Безбедно т мора да се грижите за предизвикување пожар.Имаме за цел да олеснување на зглобот болка пред

DEN 503.76
ZYLXH Турмалин Само-Греење Унисекс Топлина Терапија Подлога Рамо Заштитник Поддршка Тело Мускулна Болка Здравствена
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ZYLXH Турмалин Само-Греење Унисекс Топлина Терапија Подлога Рамо Заштитник Поддршка Тело Мускулна Болка Здравствена

Може да ја ослободи слободни електрони и негативни јони во 32 , позитивни и негативни јони генерирани ког

DEN 1562.40
Адвокатско Загрева Шамија Топло Меки Шалови Жените Греење Вратот Шамија Свитлива Шамија Отворено Ладно Заштита
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Адвокатско Загрева Шамија Топло Меки Шалови Жените Греење Вратот Шамија Свитлива Шамија Отворено Ладно Заштита

Тоа е строго забрането да се користи влажна марамица, ве молиме исклучете го моќ кога станува влажно од �

DEN 527.76
Загреан Шамија за Мажите и Жените, Моќ Банка Полнење Вратот Греење Подлога Трети Опрема за Контрола на Температурата
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Загреан Шамија за Мажите и Жените, Моќ Банка Полнење Вратот Греење Подлога Трети Опрема за Контрола на Температурата

Интелигентна контрола на температурата греење, побезбедно да се користи.Одличен за секој ден,Секојднев

DEN 407.52
Двојно Страна Нога Потоплите - Електрични Подлога Нозе Потоплите за Жени Мажи,12 Часот Тајмер Под Биро Подлога
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Двојно Страна Нога Потоплите - Електрични Подлога Нозе Потоплите за Жени Мажи,12 Часот Тајмер Под Биро Подлога

【Со полно Тело, Греење Подлога】Вклучени во брзо греење технологија, нога греење подлога може да се при�

DEN 1103.76